Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az első oltás még 8 hetesen...

Ha az első oltás még 8 hetesen sem fakadt ki, még csak be sem pirosodott, meg sem látszik, az gond?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mi már 4 hónaposak vagyunk és nekünk meg sem látszik. az nem bajd, azt mondta a dokink, hogy majd 6 hónaposan ha addig nem változik, akkor majd kap egy újat (már magát az ellenanyagot) és ennek már nem kell kifakadni.
2008. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kislányomnál még 16 hetesen egyáltalán nem látszott,hogy kapott volna oltást a karjába:) Aztán hirtelen,egyik napról a másikra bepirosodott. Kb. 6 hónapos korára fakadt ki,előtte egy hónapig volt vörös és duzzadt. Szerintem nincs miért aggódnod:))

2008. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kisfiam is így járt nem látszott semmi ki se fakadt.megmutattam a gyerekorvosnak megnézte,megtapogatta és egy kis göböt érzett az oltás hellyén.Azt mondta,hogy kapott annyi védelmet a gyerek amennyi neki kell.Legközelebb mikor mentek oltásra mutasd meg az orvosnak és ő megmondja mi a teendő.
2008. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerdán megyünk következő oltásra, majd megmutatom a dokinéninek.

2008. szept. 26. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!