Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamat 3250g-mal hoztuk...

Kisfiamat 3250g-mal hoztuk haza szept.4-én most 3810g. Viszont már 3 napja 3810g nem változott neki baj ez? széklete van sokszor köbö 8szor egy nap és szopik is rendessen.

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj először is a védőnőnek. Majd ha egy heti mérés után is lappangás van,valami cselekedni kell. Biztos fog ebbe segíteni a védőnő vagy a doki!
2008. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kétgyerekes anyukaként csak azt tanácsolom, ne méricskéld! Ha eszik, szopik rendesen, van naponta széklete, jókedvű, kiegyensúlyozott, akkor nagy baj nem lehet!

2008. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia köszike de engem megnyugtat még így az elején ha megmérem :D rendessen szopizik és jó a kedélyállapota is ugyhogy tutti nincs baj csak érdekel nem e baj ha stagnál a súlya?üdv és jó babázást mindenkinek.
2008. szept. 26. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges naponta (többször is) méregetni a babát. Az anyja vagy, figyeld a reakcióit. Amint zaklatott, nyűgös, ne adja Isten lázas akkor baja van. Amennyiben boldog, mosolygós , eszik, kaksizik minek ezt túl lihegni?

Nem avval leszel jó anyja, hogy parázol! Szeresd és légy a nyugodt, kiegyensúlyozott. Evvel teszel a babádnak a legjobbat.

2008. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Abszolute nem vagyok ideges emiatt csak gondoltam megkérdezem probléma az ha nem nő a súlya.Ennyi.És nem naponta többször mérem csak este fürdés elött amugy csak így ebben az első hónapban.De nem attól lesz valaki jó anya ha méri vagy ha nem.és nyugodt is vagyok csak gondoltam megkérdeezek erről nálam okosabbakat.Gondolom ezért van ez az oldal.
2008. szept. 26. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:
ne búsulj, ha stagnál a súlya, biztos ennek így kell lenni.lehet a baba túl hamar felszedte magára a grammokat, ezért van. arra filgyelj, hogy ne csökkenjen a súlya. ha csökkenni kezd,csak akkor fordulj védőnőhöz.én meg tudom érteni, hogy méregeted,ha neked ez jó, csak mérjed, így ellenőrizni tudod a helyzetet. az én babám úgy került orvoshoz, hogy mértem és észrevettem, hogy fokozatosan csökken a súlya...
2008. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ma este 3880lett de jóó és köszike moindenkinek
2008. szept. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!