Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki kipróbálta hogy az...

Van aki kipróbálta hogy az apuka altatta este a babát és nem az anyuka? Hozott bármi változást az éjjelre nézve?

Figyelt kérdés

Szoptatom lefekvés előtt de nem alszik el közben. Beteszem az ágyába és ott alszik el. Elképzelhető hogy annak lenne valamicske haszna is hogy szoptatás után nem én hanem az apja teszi le aludni?


(Ki fogom próbálni azt hiszem, nem igazán bízva a sikerben. De érdekelne más tapasztalata.)


2016. jún. 11. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi kipróbáltuk, de nem nagyon volt változás, ugyanúgy ezerszer kelt. Sőt, kipróbáltuk az apa megy hozzá éjszaka trükköt is, ami elvileg 3 nap alatt megoldja az ezerszer kelés problémát, na nekünk eleve 5 nap volt míg elértünk annyit, hogy csak 2x kelt, de a másodiknál kb. lehetetlen volt visszaaltatni. Aztán ez is csak pár napig ment, amint az volt, hogy én altattam, és én mentem hozzá mikor felkelt, azonnal elkezdtek sűrűsödni újra az ébredések, pedig nem adtam cicit. Aztán 1-2 hét után rájöttem, hogy jobban járok, ha adok, mert cicivel pár perc alatt visszaalszik, míg anélkül sokszor 1 órát kínlódtam vele, semmit nem aludtam. Aztán visszatettem magam mellé az ágyunkba is, mert hulla voltam attól, hogy 15x mentem hozzá éjszaka. Én már beletörődtem, hogy rajtunk semmi sem segít :D

Kipróbálhatod amúgy, de pusztán az, hogy az apja rakja le, kétlem, hogy változtat bármin is. Fel fog kelni ellenőrizni, hogy te mész-e.

2016. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

de ha csak beteszed az ágyba, akkor nem is altatod :O

tegyétek be együtt, annyira mindegy ha nem is altatod, hogy ki nem altatja :D

2016. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat ja... nem tudom. Gondoltam megvarialnam a dolgokat es mondjuk nem is a haloban szoptatnam aztan az apja bevinnee. Ki tudja, holnap kiprobaljuk. Aztan nemsokara az ejszakakra is segitsegul hivom.
2016. jún. 11. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 éves koráig sokszor kelt a fiam. Este szopi, aztán fél óránként felkelt cicizni. A férjemnek lett elege, ő akarta bevezetni, hogy akkor ó jár be hozzá. Ő is tette le, viszonylag hamar le is szokott az esti szopiról, viszont az éjszakai felkelések nem maradtak el, tehát nem azért ébredt a gyerek.
2016. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen. az első két hétben csak a férjem széles, lapos mellkasán aludt el a gyerek(szerencsére az én mellkasomra egyik se jellemző:D). Egy hónapos kora óta már utolsó kaja közben elalszik gyakorlatilag (22:00-kor). De nekünk mindkét esetben végigalussza az éjjeleket, szóval változást nem hozott a dolog, de nem is lett tőle rosszabb.
2016. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!