Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák! Nálatok volt, hogy...

Anyukák! Nálatok volt, hogy apuka kelt fel éjjel a gyerkőchöz?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 12:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
25%
Nem, soha. Akkor sem, ha 2-3 hetes szabadságon volt :(
2014. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
79%

Persze, sokszor.

Sőt, miután már csak hajnalban kelt, öt óra felé, akkor már rendszeresen apa kelt fel, megetette, visszatette aludni a babát, aztán összekészült munkába. Kb. 15 perccel kelt fel így korábban, mint amúgy is kelt volna.

Mondjuk, nálunk mind a két baba tápszeres volt, ez azért megkönnyítette a dolgot, hogy nem csak én tudom megetetni.

2014. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
71%

kisebb korában nem :) anyatejes volt és sokkal előbb ébredtem fel rá, már evett a babánk mire a férjem felébredt ránk :D

de most már, ha baja van, nem tud aludni vagy rosszat álmodik akkor mindig apához megy, őt ébreszti fel és az ő takarója alá bújuk be :D nem tudom miért, de nagyon cukik :)

2014. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen is. Mondjuk 2 hónapos kora óta átaludja az éjszakát, de ha fel is kel simán felkel. Hétvégen meg elejétől kezdve ő kel fel, és lefoglaja h pihenhessek tovább. De nagyon jó ember ha kell takarít, mos, főz egyetlen szavam sem lehet. Munka után is bármit megcsinál.
2014. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
73%
Igen. 7 hetes korától átaludta ugyan az éjjeleket, adigitális is csak fixen egyszer kelt: mindig pontban fél egykor. Mivel tápszeres volt,apukája meg szakvizs gára készült, gyakran még sem várta, hogy sírjon, ha hallotta, hogy mocorog, már meg is etette... Imádom a férjem.:) de négy hetes korától amúgy 80%bán, a hatodik héttől meg tutira aludt éjjel, 8-tól 7ig, tehát nem volt hosszú ez az időszak. Mindig azt mondta, hogy annyira hálás a lányunkért, hogy ez a min. Amit megtehet..Pedig rengeteget ügyelt is... Ilyenkor úgy kellett kicselezni, hogy én érjek oda hamarabb. :)
2014. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
73%
mikor itthon volt szabin, a fiúnk születése után akkor kelt ő is, akkor próbáltuk úgy hogy az éjszaka egyik fele az enyém másik az ővé. de én mindig felkeltem még amikor a másik szobába át is mentek, mikor hallottam hogy sír a pici. de mióta melózik nem kel fel, nem is akarom.
2014. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
50%

Ha dolgozni jár,számomra természetes,hogy nem kel fel hozzá éjjel.Amugy felesleges is lett volna,mert anyatejes a lányunk és azt csak tőlem kapja meg, az éjszakai cicit.

Ha viszont itthon volt szabadságon,akkor volt olyan,hogy felváltva éjszakáztunk,ha a gyerek sokat kelt.

Mondjuk ő volt vele hajnal 1-2ig,én pedig utána.

2014. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
59%

Ő kel többször.

Én világéletemben rossz alvó voltam (nehezen alszom el, ha felébredek, órákig tart visszaaludni), míg ő az a típus, akinek amint párnát és a feje, már a mélyalvási fázisban van.


Tény, hogy szerencsére ritkán kell kelni, éjjel 99%-ban 10-11 órát alszik. Fogzáskor van nagyon ritkán felsírás. Egy részénél álmában sír fel, így tkp. nincs tennivaló. Máskor meg be kell kenni újra az ínyét, pár percet simogatni és alszik tovább.

2014. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 piroska és a farkas ***** válasza:
40%
Hál Istennek nem. Ő 2 müszakban dolgozik, másodállása van, és egyetemre jár. Még csak az kéne, hogy ne tudjon aludni. A nagy szerencsénk az, h legtöbbször meg se hallja, én simán felkelek 6x, ő meg megkérdezi reggel, hogy hogy aludtunk :)
2014. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
52%

Termèszetesen. Tàpszeres volt mindig de 2 hònapos kora óta nem eszik este, max cumit kèr, vagy a lègzèsfigyelőről màszik le...

Reggel megbeszèljük ki hànyszor kelt hozzà, mert van hogy èn èszre sem veszem olyan gyorsan lereagàlja apa, de fordítva is szokott lenni.

Mi egyèbkènt mindent megosztunk, pl reggel mindig 6kor kelnek evès, peluscsere utàn hozzàk nekem nekem a kàvèt... hètvègen hagynak 10g is aludni, cserèbe apa vagy hamarabb vagy dèlben lefekszik aludni.

2014. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!