Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt kevesebbet mozog...

Szülés előtt kevesebbet mozog a baba? Mert apuka kérdezgeti mikor megyünk már szülni, de hát a baba egész este meg van "vadulva":D

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokat mozgott a szülés napján. Este szültem.
2012. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem még mikor vajúdtam is folyamatosan mocorgott nagyon
2012. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenkinek a babája keveset mozog,szüléskor.Sokaknak vajúdáskor,szülés előtt nagyon mocorognak
2012. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mozgott rendesen még a szülés napján is. Sőt vajúdás alatt is! Pedig mindenki azt mondta vajúdás alatt már nem mozognak a babák.
2012. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon sokat mocorgott a szülés előtti éjjel, du 2kor szültem, a szülés közben kitoláskor is mozgatta a fejét... :D

Szóval lehet hamarosan szülni fogsz! :D

Mi a helyzet azóta?

3 hós kifiú anyukája

2012. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még egyben vagyunk:D az orvos azt mondta,hogy a héten már szülünk,már alig várom,hogy túl legyek rajta.Tegnap este annyit mozgott,mint még soha.Már reménykedtem,apuka meg kérdezgette megyünk?megyünk?Mikor megyünk:D?
2012. nov. 12. 13:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A babák érzik mikor jön el az idő, ők irányítanak... Ha nagyon ficánkol akkor már szeretne kint lenni. :D

Könnyű szülést kívánok!

12:57-es voltam

2012. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő is szeretné,én is szeretném,apa is szeretné akkor mire vár még:D?Remélem a héten tényleg kint lesz már.Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 12. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mizujs van?
2012. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ümmm!Tegnap voltunk dokinál,megvizsgált azt mondta,hogy jövőhét közepe felé.zárt méh száj,a burok már meszesedik,a baba meg óriási,súlyt nem mondott,csak,hogy nagy a baba.Azt hittem pedig többet nem kell ctgre mennem,de holnap mehetek megint.Hogy fog onnan kijönni,ha tényleg akkora nagy?vagy szét szakadok belül,vagy majd császárral és majd maradhatok bent 5napig.Amúgy is nem,hogy jönne kifelé,hogy tudjam babusgatni.... Veletek mi ujság?
2012. nov. 15. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!