Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Min szoktál veszekedni párodda...

Min szoktál veszekedni pároddal kisbabáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl. segít-e, anyós tanácsaival egyetért-e...
2010. okt. 25. 13:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
segíteni?szeret leülni a gép elé!de sokat dolgozik!anyós,hála istennek nem sokat látjuk igy a tanácsait is megtartja magának!
2010. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
a pénzen!
2010. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Eleinte anyóson veszekedtünk.Osztotta az észt (hátam mögött).Leszereltem.Azóta béke van:D

Lehet, hogy nem sokáig, mert úgy vettem észre megint okoskodni akar.Kiosztok mindenkit, aztán elülnek ismét fél évig.

2010. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

azon, ha valami miatt elkezdek hisztizni. Kizavar és átveszi a kicsit, mert nem tesz neki jót, ha a hisztis pics@ anyját látja.

Egyébként máson is veszekszünk, de az nem a babával kapcsolatos.

2010. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 kisnita ***** válasza:

Tetszik a kérdés :)

Nálunk a tehén tejen van a vita. A párom olvasta valahol, hogy 3 éves korig nem ajánlott a tehén tej bevezetése az étrendbe. Én azon az állásponton vagyok, hogy egy éves kortól nyugodtan mehet ha nincs tejérzékeny a családban és ha a joghurttól és egyéb tejtermékektől nincs baja a babának. Most 15 hónapos a fiam, egy pár napja fogadja csak el a tejet, eddig nem kellett neki hiába próbálkoztam ízesíteni ezzel-azzal, most viszont kipróbáltam a babános Nesquik port és egyedül azzal issza meg. Eddig csak főzelékekben és tejbegrízben kapta a tejet 13 hónapos korától. A párom azt mondta jól van nem bánja, de ha valami baja lesz a tejtől akkor az az én hibám lesz. (?)

A pelenkázáson is szoktunk vitázni mert a párom nem hajlandó pelenkát cserélni, sőt amikor cserélem akkor is kimegy a szobából. Volt olyan, hogy nem voltam itthon, a párommal volt a gyerek, bekakilt és amíg haza nem értem rajta hagyta a kakis pelust. Szerencsére nem marta ki a popsiját a gyereknek, nem lett semmi baja, de nem dicsértem meg a páromat...

Anyós tanácsait nem nagyon hallgatja meg mert eddig épkézláb tanácsot nem is tudott adni. Míg kisebb volt a fiam akkor még nem kapott semmit csak anyatejet és anyós tanácsolta, hogy adjunk neki legalább teát ne csak azt a "rossz" tejet igya, ekkor volt 3 hónapos a kicsi. Meg utána kezdte el mondogatni, hogy adjunk neki húst meg csirke májat meg ilyeneket, de nem igazán foglalkoztunk vele. Meghallgattuk és ennyi. Eszembe sem volt egy 3 hónaposnak húst adni. :S Ő még a régi szokásokat ismeri csak, hiába mondtam én neki, hogy manapság már nem szokás ezt meg azt csinálni, csak a magáét fújja. Mi meg jobbnak látjuk ráhagyni mint hogy veszekedés legyen, olyan ritkán jön akkor meg kibírjuk ha hülyeségeket beszél :)

És nálatok??

2010. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Azon, hogy ha bárhová megyünk, ő elkészül, felöltözik, összerakja a cuccait és "mehetünk?". Én meg mást sem csináltam, csak a gyerek holmiait pakolásztam, esetleg etettem stb. és még akkor én még fel sem öltöztem, le sem zuhanyoztam stb. Meg mikor már elindulunk, mert mindent a szájába rágok, hogy a gyerkőc fel van öltöztetve? át van pelenkázva? (ezeket ő is meg tudja csinálni, csak neki nem jut eszébe) akkor általában nekem jut eszembe, pl. "és a légzésfigyelőt eltetted?" (én már nem használnám, ő ragaszkodik hozzá) Vagy bármi más. Ettől megőrülök.
2010. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ami nagyon bántott,hogy nem jött el velünk az oltásra/nehezen viselem,még így szülés után is ;-)

A másik amit szóvá szoktam tenni,ha játszik a fiunkkal (4 hós) és egyszer csak azt látom,hogy mindketten meredten nézik a meccset a TV-ben. :-)

Amúgy az én férjemmel nem lehet veszekedni,ő nagyon nyugodt típus,és sokat segít a baba körül. Ha mégis "veszekszünk",azok apróságok,és csak a fáradtságom miatt van.

2010. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 kisnita ***** válasza:
Segíteni nem nagyon szokott, ő is olyan mint az első válaszoló párja, szívesebben gépezik meló után. De mikor kiborulok és számon kérem, hogy mért ilyen, jól beolvasok neki akkor fűt-fát megígér, hogy megváltozik és akkor 3 napig tényleg normális. Szóval nálunk minden csoda 3 napig tart :D
2010. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A párom patikatisztaságban neveli a gyereket és teljesen kiborul, ha egy ételfolt lesz a ruháján. Azonnal lecserélteti.

A másik, hogy nem hajlandó sem fürdetni, sem pelenkázni. Mellesleg 360 órát dolgozik egy hónapban, de akkor is... Mi az, hogy nem fürdet, meg nem pelenkáz??? Ezen a mai napig kiborulok...

2010. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk veszekedni nem szoktunk rajta, de szerinte már el kellene kezdenem "normális" dolgokkal etetnem. 5 hónapos csak anyatejes. Amúgy elég neki, kiegyensúlyozott, jó fej kiskrapek. Szóval nem éhezik :) de akkor is szinte minden nap mondja hogy mikor ehet már? :)
2010. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!