Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknel bevalt hogy a gyerek...

Akiknel bevalt hogy a gyerek apja ment be ejjel hany nap alatt sikerult? Es milyen volt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Ugye tudod, hogy ennek a kérdésnek semmi értelme??!! Hova ment? Mi sikerült és mi volt milyen? -.-
2016. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ugye tudod hogy az erteni fogja akinek szol?
2016. jún. 12. 18:26
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Hanyszor teszed meg ki ezt a kerdest?😉
2016. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
haaat. most tettem ki eloszor. kivancsi vagyok hogy valaki valaszol-e kedvesen....
2016. jún. 12. 18:32
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg nincs értelme ennek a kérdésnek, bocsi.
2016. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
(amugy jo. belatom hogy kisse kimaradtak dolgok a kerdesbol de biztos vagyok benne hogy mindenki lesz olyan okos hogy ertelmezni tudja.)
2016. jún. 12. 18:33
 7/15 A kérdező kommentje:
najo. mindenkinek koszonom szepen a segitseget. nektek is legyen szep napotok...
2016. jún. 12. 18:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Én sem értem, sajnálom. Többfélére gondolok, nem tudom, te melyikre keresed a választ.


Mi sikerült?

-Leszoktatni az éjjeli szopiról/tápszerről?

-Rosszul alszik, sokszor ébred, és csak veletek nyugszik meg?

-Inni kér éjszaka?

-Pisilnie kell/pelenkát cserélni?

-Alvajáró?

2016. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Najo: igen. Van az a modszer hogy az apa megy be az anya helyett a gyerekhez ejjel amikor felsir es igy allitolag viszonylag siman le lehet szoktatni az ejjeli kelesekrol. Az erdekelt volna hogy akinek ez bejott annak hany ejszakaba telt es mennyire volt durva.
2016. jún. 12. 19:39
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Rossz végéről közelítesz. Nem azért működik, mert pénisszel rendelkező megy be, hanem azért, mert a határozottabb fél megy be.

Ergo megfelelő határozottsággal, nemiszervtől függetlenül ugyanazt lehet elérni.

2016. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!