Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj ha csap vizet kap a...

Miért baj ha csap vizet kap a baba?

Figyelt kérdés

Legyen 6 hónaposnál fiatalabb vagy idősebb..


Kíváncsi vagyok hogy miért nem jó a csap víz :)



2016. jún. 11. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Csavaros tetejű üveg tégy el vizet, kb. egy hét után ha megnézed, hogy mennyi alga, és esetleg élőlény kering benne... szóval a kisgyermekeknél idő kell, míg az immunrendszerük felkészül arra, hogy vizet igyanak!
2016. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
A legtobb esetben jo, csak forrald fel.
2016. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Mert a szülők rettegnek az ezerféle cikk olvasása miatt és burokban tartják a gyereket.
2016. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

1-es vagyok!

Dolgoztam vízműnél, ezt a csavaros üvegben való tárolást mi megcsináltuk, és 1 hét után letettük az üveget az "illetékes főnök elvtárs" asztalára, hogy igyon már meg belőle egy pohárkával....

2016. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy víztisztítóval simán adhatod a csapvizet is szerintem, bár én mindkét babánál babavizet vettem.
2016. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
És a gyerekedet olyan vízzel itatod, ami egy hete áll az üvegben? Más sem marad ugyanolyan állagú egy hét alatt. A gyümölcsök pl elkezdenek rohadni. Akkor ne együnk gyümölcsöt?
2016. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
A kérdés elsősorban a 6 hónapnál fiatalabb babáról szólt, és én is arra válaszoltam.
2016. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én forralvq adtam egy éves kora után már nem forraltam es mindig friss vizet engedek nem àll napokat az üvegbe/pohárba. Soha semmi baja nem volt a csapvíztől.
2016. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Én nem dolgoztam vízműnél, de szoktam csapvizet üvegben felejteni hetekre, ráadásul úgy, hogy beleiszok közvetlenül és még soha nem történt benne állagi változás se elszíneződés. Ha hónapokra benne hagytam az edzőtáskámban, akkor mikor kiöntöttem érezni lehetett egy pállott szagot, de ennyi.

De országon belül is eltérő a vízminőség. Van ahol meg se issza senki, mert rozsdás.


Gondolom a gyerekek szervezetére

2016. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Sosem forraltam neki a vizet. Csapvizet iszik kizárólag.
2016. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!