Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanatok peldakat arra hogy...

Mondanatok peldakat arra hogy a gyereketek megerezte a feszultseget, rosszkedvet? Es hogy hogyan nyilvanult meg nala? (tobb lent)

Figyelt kérdés
Illetve tapsztalt valaki olyat hogy amikor ingerultebb volt akkor rosszabbul aludt ejjel a baba? Van ilyen?
2016. jún. 13. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, az én kisfiam biztos, hogy megérezte, 7 hetes koráig egy merő ideg voltam éjjel-nappal, sokat sírtam, ennek megfelelően ő is sokat sírt, nem is egészen úgy evett ahogy kellett és persze az alvása sem volt az igazi, de mikor végre rendbe raktam a fejemben a dolgokat és megnyugodtam végre ő is sokkal, de sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb lett, az alvása is javult

mennyi idős a babád? mi a gond?

2016. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

11 honapos es rosszul eszik, rosszul alszik.

Amikor meg megnyugszom kicsit es elengedek mindent akkor minden gordulekenyebb lesz. Jobb lesz az ejszaka meg ilyenek. Most kapcsoltam ossze de nem vagyok benne biztos hogy tenyleg ez volna az oka.

Mindig mondjak hogy azert nem eszik mert erzi hogy ideges vagyok. Csak en erre mondom hogy nemigaz, mert o kezdi, azert vagyok ideges mert nem eszik. De mar nem tudom.

2016. jún. 13. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki ezt mondja, az orvosok is, de nekem hihetetlen, mivel én sem érzem más mit érez, és senki nem érzi amit te, 13 hónapos a fiúkám, sokat idegeskedtem én is de elnyomtam magamban, szerintem nem érzi,de ezt nem tuthatjuk pontosan
2016. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy ha ideges vagy nehezebbwn hangolódsz a a babára, nehezebb megnyugtatni.

Azért viszont felesleges magadat hibáztatnod, mert nem jó evő és rosszul alszik. El kell fogadni, hogy ilyen. Segíteni neki elaludni, nyugodtan etetni. Többet nem tehetsz. Idővel kinövi.

Én bíztam benne, hogy nálunk minden rendben lesz. Mikor elromlott az alvása és az evőkéje, próbáltam segíteni, hogy jobb legyen, de bíztam benne, hogy átmeneti állapot. Aztán mikor 4 órákat nem alszol éjszaka, a gyereknek csak a kedvenceit főzöd és azt sem kéri, aztán a védőnő szerint ugyan jó a súlya, de egy kicsit lehetne több is. Elpanaszolod valakinek, aki még azt is a fejedhez vágja, hogy biztos a te hibád mert idegeskedsz. Na akkor azért úgy maga alá kerül az ember. Én kb ilyenkor kezdtem ideges lenni. A gyerek nem változott, az eredménye az lett hogy állandóan az apjával veszekedtem. Mikor elfogadtam, hogy ez ilyen lesz és át kell rajta esni javult az apjával a kapcsolatunk (a kicsi ugyanúgy kelt és nem evett) kb 2 éves korára átaludta az éjszakát (kibújtak a fogai is) még mindig válogatós, de szépen fejlődik.

Felesleges magadat hibáztatnod. Mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás jellegű kérdéseknek semmi értelme.

Segíts a picinek amiben tudsz, aludni enni nem tudsz helyette.

2016. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!