Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen idopontokban mivel...

Ti milyen idopontokban mivel etetitek a babatokat? Tenyleg erdemesebb delutan mar tartalmasabb, laktatobb dolgokat adni?

Figyelt kérdés

Tehat mondjuk nalunk: ebedel 11korul majd 2-3 korul gyumolcsot kap valamivel majd este tejpep. Ez igy nem az igazi? Fel kene cserelni a gyumolcs-fozelekeet?

(Legjobb ejszakainkon is ketszer kel)


2016. jún. 14. 07:54
 1/8 A kérdező kommentje:
11 honapos
2016. jún. 14. 08:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne felcserélni? Ha átalussza az éjszakát, nincs semmi gondodtok, akkor miért gondolod, h ez így nem jó?
2016. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Irja a kerdezo, hogy 2x kelnek ejszaka...

Nekem azota szokott le az ejszakai evesekrol miota tapszeres lett,8 honapos kora ota. Most 9 hos.

Mi ugy csinaljuk, hogy del-1 kozott fozelek,3-4 kozott 200 ml tapszer, fel7- kor fozelek vagy tejpep es fel 9-9 kor ismet tapszer! Igy vegig alussza az ejszakat. Persze reggel tapszer delelott gyumolcs...

Kellet par nap azert, hogy leszokjon az ebredesekrol, ilyenkor teat vagy vizet iszok par kortyot es alszik is tovabb!:)

Probald ki ezt a szisztemat.:)

2016. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyerek iszik nem en! 😆
2016. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:) ertem koszi.

hat nem ketszer kel sajnos az a legeslegjobb verzio...

gondolkodtam hogy vegyek-e tapszert. de ennyi idosnek hulyesegnek tunik. meg nem is tudom hogy elfogadna-e. de fonzolgatom.

2016. jún. 14. 13:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Ti hogy es miert alltatok at tapszerre? Es ejjel amikor teat adtal neki nem volt kiakadva,
2016. jún. 14. 13:25
 7/8 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ezt talaltam. kiprobalom a tippeket. mert hasonloan hulyen csibalom mint a kerdezo.

2016. jún. 14. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Elkezdett leszokni a cicirol!:(

8 honapos korara vegkepp abba hagyta! Eloszor csak nappal csokkent a szopik szama, majd nappal mar nem csak ejszaka 2x, aztan csak 1x es a vegen mar hiszti volt ha cicit kapott. Akjor ejszaka is tapszert kapott majd jott a tea. Par kortyot iszik csak. Ugye tapszerbol jol bevacsorazik igy nem ehezik meg!:)

Egyebkent este a milumil joejszakat tapszert adom neki, elegge szereti. Bepuszil belole olykor 240 millit is.:)

Anyatejbol kizartnak tartottam h ennyit megegyen hisz mar hajnali 1- kor ehes volt meg 4 korul is...

Na mindegy igy alakult. Szerintem probald ki h tartalmasabbat adsz neki delutan. Miota igy etetem jobban is hizik pedig tobbet mozog. 1.5 honap alatt 800 grammot hizott.

Ja en a dekelotti gyumolcsbe mindig keverek sinlacot, maskepp oklendezik a gyomolcstol! 😱😬

2016. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!