Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Uzsira is adhatom a gyümölcsöt...

Uzsira is adhatom a gyümölcsöt, vagy akkor valamilyen tartalmasabb kell?

Figyelt kérdés
Tízóraira szoktam, de ma olyan nagyot aludt délelőtt, hogy a tízórai kimaradt, ebédre főzeléket ettünk. Ha most uzsira kap gyümölcsöt nem gond?
2010. szept. 9. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2010. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én MINDIG uzsonnára adoma gyümölcsöt mindegyiknek. 5-kor gyümölcs, utána már csak az esti tápszer és semmi más.

Szerintem inkább délelőtt kell a tartalmasabb kaját enni, ezért én mindegyikkel igy csináltam.

2010. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Milyen tartalmasabb kaját gondolsz délelőttre?
2010. szept. 9. 15:24
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, úgy értem: nem lesz gond belőle
2010. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én délelőtt és délután is adtam neki gyümölcsöt. Mivel dél körül ebédelt, én uzsira felturbóztam neki zabpehellyel, kukoricapehellyel, tejpéppel. Másképp nem lakott jól és nem bírta estig. Persze kérdés, hogy mennyi idős a baba. Ha a hozzátáplálás elején vagytok, akkor bőven elég a gyümölcs magában.
2010. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
6 hósak vagyunk és már 2 hónapja megkezdtük a hozzátáplálást.
2010. szept. 9. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:

A feleségem a gyümölcsöt tízóraira adja, mert ha addig nem is volt kaki, az meghozza. Van úgy hogy napi két-három nem híg, normális széklete is lesz a következő 6 órában. Emiatt uzsira már nem ad gyümölcsöt. Vagy kalács lekvárral (bár az is gyümölcs) vagy vajas kenyér sonkával, szóval valami szénhidrátos kaja a tízórai.

Egyéves a fiam...

2010. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szénhidrátos kaja az uzsonna (helyesen a mondat vége!)
2010. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15:53-as vagyok.

Akkor még vigyázni kell, hogy mit adsz neki, de ha majd adhatsz joghurtot, vagy túrót akkor azzal is keverheted neki a friss gyümölcsöt, aztán kalács, kifli stb:)

2010. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!