Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos anyukák, ti hogyan...

Lányos anyukák, ti hogyan tisztítjátok a cuncit?

Figyelt kérdés

A kórházban azt mondták, hogy törlőkendővel is csak akkor töröljem ki, ha kakis lett, peluscserénél. És fürdésnél hogyan?

Még egy kérdés: mikor szerette meg babátok a fürdést?



2016. márc. 19. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Fürdésnél ugyanúgy, ahogy a sajátodat. A hüvelybe tilos benyúlkálni, ha széklet kerülne bele, akkor ültesd vízbe, az kioldja onnan.
2016. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak felületileg mostam le a lányaimnak, bele tilos nyúlni, szappanozni, kiáztatod és megtörlöd.
2016. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a tiédet.
2016. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták a csecsemősök, hogy nem szabad benne turkálni, ha nagyon kakis, a törlőkendővel cska letörölni de nem benyúlni nagyon.. fürdést megkértem hogy mutassák meg: ott sem nyúlt bele csak amíg az ujjbegye finoman engedte, de nem szabad széthúzni meg ilyesmi. Öntisztul.


Kb. 4 hós koráig utálta a fürdést, aztán elkezdett a kezével pancsolni úgyhogy gyorsan átraktuk a nagykádba. Na ott már nagyon élvezte...20-30 perceket pancsolt

2016. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!