Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire vállalhatatlan a...

Mennyire vállalhatatlan a Zselyke Eperke név?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 16:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Nagyon nem passzol egymáshoz. Nekem sem a Zselyke,sem az Eperke név nem tetszik,de az imént említett nevet még komolyan sem tudom venni,egy 4-5 éves kislányt,ha így hívnak azt mondom "oké" de a kislány,ha felnőtt lesz?!..
2016. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon mesefigurás név, ami egy kislánynak még aranyos, felnőttnek már nem.
2016. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
81%
Óóó, szerencsétlen gyerek. :SS
2016. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Hát én sírnék, ha ez lenne a nevem. Az még csak hagyján, hogy a hangzása is elég butácska a fülemnek az ismétlődő -ke szóvégek miatt. De önmagában is egy kiskert jut eszembe, ahogy eper, petreZSELYem és ZSáLYa terem.
2016. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mar igy tetted fel a kerdest akkor te is erzed hogy gaz ez a nevkombinacio...az Eperke mindenhogy gaz (meg kislany korban is nemhogy kesobb), a Zselykerol pedig Berki Krisztian vasalt hereje jut eszembe, bocsi:/
2016. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Igen én érzem, de barátnőm sajnos nem, és nem lehet meggyőzni. Ráadásul a teljes név Kenyeres Zselyke Eperke lenne..
2016. jún. 14. 19:47
 17/33 anonim ***** válasza:
89%
Azt hittem, nem lehet fokozni, de a vezetéknévvel úgy néz ki, hogy mégis. Khm... "ütős" kombináció, az biztos.
2016. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

komolyan? Ez valami komédia film cím? :D

BORZALMAS!! Kérlek mond meg a barátnődnek, hogy ne szivassa a még meg nem született babáját!! Mert ezzel a névvel jól ki fog vele ba...ni, már elnézést!


Rajta fog mindenki röhögni... Szegény.. :(

2016. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem a páromat. Csak annyit volt a válasza, hogy BETEG! :D
2016. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Holnap megmutatom neki a válaszokat, hátha sikerül jobb belátásra téríteni.
2016. jún. 14. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!