Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet szájszaga a babának?

Mitől lehet szájszaga a babának?

Figyelt kérdés

Ilyen reggeli szájszaga van sokszor, főleg éjjel szoktam érezni amikor felsír. Nem savanyú, nem refluxos. Rendes szájszag szerintem. De senki más nem érzi rajtam kívül.

4 foga van nem rég óta, még nem sikerült mosni de nagyon nem hinném hogy ez a baj. Eszik mindenfélét.


2016. jún. 15. 09:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra mondom hogy senki más nem érzi hogy nem lehet valami erős. És nem mindig érzem... mi lehet?
2016. jún. 15. 09:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babámnak akkor van érezhetőbb szájszaga, mikor fogzik.
2016. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? Mert fogzik. Érdekes. És nem tudod miért lehet?
2016. jún. 15. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogzás, vagy torokgyulladás (mandulagyulladás) miatt is lehet.
2016. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy beteg lenne. Vagyis biztosan nem beteg, amúgy jól van. És elő szokott ez fordulni, tehát nem csak most éreztem.
2016. jún. 15. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:

1 éves a fiam, de szinte mindig is volt neki. Ez tök természetes.

Mikor anyatejes volt, akkor alig érezhető savanykás szaga volt közvetlenül ébredés után, napközben nem.

Mióta eszik mindenfélét, édredés után szintén van egy kis szájszaga, pont mint nekünk. Mivel 2x mosom a fogait(reggel-este), így szokott anélkül elaludni. A kajamaradék...

Este/éjszaka a nyál. Nem büdös konkrétan, de van egy kis szaga, és csak nagyon közelről érződik. :D

Fogzásnál nem vettem észre változást.

2016. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!