Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszék! Mikre figyeljünk...

Etetőszék! Mikre figyeljünk oda, vásárlásakor? Mennyi időd volt a babátok mikor már abba ülve evett?

Figyelt kérdés

Kinèztem egy fajtát,tetszik h összecsukható, lemosható anyagú a huzata,levehető a tálcája,ès a lábtartó is (így elvileg nem akar felállni a baba evès közbe)


Èrdekelne olyan vèlemènye aki már használja. Mik azok amik tènyleg hasznosak ,vagy praktikusak? Mire figyeljünk oda?



#Etetőszèk
2016. jún. 15. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly tavasszal vettünk az akkor fél éves gyereknek húsvétra egy Touragoo etetőszéket, aminek a magassága több fokozatban állítható, a támlája négy pozícióban dönthető, a felső tálcája levehető, mélysége állítható stb. Na most, a magasságot soha nem állítjuk, hát ki akar térdelőállásban etetni?! A háttámlát az első három alkalommal döntöttük, majd a gyerek kitalálta, hogy a tálcába kapaszkodva fel tudja magát húzni ülésbe, azóta ül az etetőszékben, a támlához hozzá sem nyúlunk. Tök jó, hogy a felső tálca külön mosogatható, de az én ügyes fiam be tudja köpni a pürét a két tálca közé, tehát takaríthatom az alsót is. Azt már le sem merem írni, hogy a szék a fél konyhámat elfoglalja, összecsukva csak a harmadát, és mint látszik, egyik extrát sem használjuk ki, szóval a nyúl tojhatott volna egy olcsót is ennyi erővel.
2016. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az elsővel, bár nálunk a éret nem probléma, van hely.
2016. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ikea Antilopot kaptunk, de még csak porosodik, mert 9 hónaposan még nem ül önállóan, így még mindig az autós hordozóba ültetve eszik (gyógytornász javaslatára).

Ha nem kaptunk volna, biztos dönthetőt veszek, mert így kínlódás, de az egészsége az első.

2016. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Èrdekes, amiket írtok. A mi babánk még csak 4 hónapos, nem sokára tervezzük megvenni az etetöszéket. Mi ezt néztük ki: [link]


Nálunk nem szempont a mérete meg összecsukhatóság, mert van hely böven. Azt viszont úgy gondoltuk hasznos ha lehet állítani a magasságot, hogy kényelmes legyen a konyhapultnál, étkezö asztalnál és a nappali asztalnál is. Meg nálam nem utolsó sorban a design is sokat számít. :)

2016. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a magasság állíthatósága azért fontos, hogy oda tudjam húzni az asztalhoz is. Tálca levehető, asztal mellett ez szintén jó lesz majd. A dönthető támlát eddig használtuk, most 7,5 hónapos a kisfiunk, már tud ülni, de reggel a tápszert a cumisüvegből a székben szokta inni (mert különben mászni akar mindenfelé), olyankor azért jó megdönteni neki.

Szóval szerintem mi azért kihasználjuk a funkcióit, más kérdés, hogy ha nem lenne ennyi minden állítható, akkor sem érezném tragédiának.

Egyébként Peg Perego.

2016. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Negyedik, tök jól néz ki az a szék, de mennyire lehet dönteni? 4-5 hónaposnak még azért elég kényelmetlen, ha csak annyira, mint a képeken van.

Viszont nagyon design.

A miénk ilyen, funkció, összecsukhatóság és letisztult színe miatt választottuk: [link]

(Ötödik voltam.)

2016. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, a leírás szerint 3 fokozatban lehet dönteni, és 6 hónapos kortól ajànlják, szóval mi is majd akkortàjt akarjuk majd beszerezni, addig még agyalunk, hogy tuti jó-e ez.

A tiétek is jól néz ki. :)

2016. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fel évesen kezdtük a hozzataplalas a kislányom addigra már önállóan ült. Úgyhogy nekünk ikea s antilop szék van. Beköti sohasem kötöttem be. A tálcáját elég hamar leszedtem, tisztítani egyszerű, a design meg nekem nem olyan fontos hogy több tízezret költsek egy olyan dologra amit a gyerek csak oszepiszkol :).

Nemsokára születik a második baba. Ő megorokli.

2016. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont mint az első válaszoló. Szerintem ugyanaz a szék lehet. :D

Bár mi használtuk döntve.. 1 hónapig max. Utána már tudott ülni a baba.

2016. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!