Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után a kórházba vittek...

Szülés után a kórházba vittek nektek húslevest? Melyik családtagotok?

Figyelt kérdés
amikor szültem, mindenki kismama kapott húslevest :D

2016. jún. 16. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Fölösleges, adnak ott enni. Itthon viszont sokáig segített az anyósom, hogy főzött, nagyon hálás voltam érte. :)
2016. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig jól esett volna.
2016. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem hoztak be egyik szülésem után sem.

Én kaptam gyümölcslevet, sütit, gyümölcsöt, péksütit.

Levest minden nap adtak a kórházban és egészen ehető volt.

2016. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hoztak, nem is hiányzott. Én kértem, hogy ne hozzanak semmit, amit kívánok, azt behozatom a férjemmel, de vele sem hozattam levest. Csak a nyűg lett volna, hogy hol melegítsem, miben, utána elmosogatni, valahol megszárítani, megtörölni a dobozt stb. Kaptunk bent ételt, ezenkívül, ami kellett, az inkább praktikus okból kellett (pl joghurt, hogy legyen székletem), keksz, hogy legyen mit ropogtatnom, mert hetekig állandóan éhségerzetem volt. Egyetlen kismamának hoztak a kórteremben levest, ő is szegény kiborította véletlenül, ahogy jött be a mikrotol és rosszul lépett.
2016. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Szakács férjem van, ennek ellenére nem kértem semmilyen ételt a kórházba. Csak inni hoztak (vizet, üdítőt).

Nem is hiányzott. Szobatársaimnak sem hoztak ételt.

2016. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Húslevest nem hoztak, a kedvenceimet viszont igen. 1-1 étkezésnyi adagot és sütit kaptam. Nem volt rossz az étel a kórházan, de én alapvetően sok zöldséget és gyümölcsöt eszek, ezeket pótolták főleg.
2016. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen, de számomra ehetetlen volt a kaja


Elso nap zsír leves masodik nap karfiol.


A ferjem főzött es o hozta be, amugy anyu csinálta volna de nala volt a nagyobbunk...

2016. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bella169 ***** válasza:
52%
Anyukám hozott, kis dobozokba adagokra csomagolva. Nagyon jól jött ugyanis amíg én bennt voltam szinte csupa olyan kaja volt amik szoptatós anyának nem javasoltak mert puffasztanak. (káposzta, borsó, paradicsom ... stb) hiába volt a-b menü mind ilyen volt. Lehet én fogtam ki peches menüt. Szinte alig - alig ettem valamit a kórházi menüből, így nagyon kellett kívülről a kaja.
2016. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem.Kérdezgették mit hozzanak,de egyszerűen semmi étvágyam nem volt,a harmadik nap csak azért ettem egy keveset mert nem tudtam wc-re menni.Szerencsére ennek ellenére rengeteg tejem volt.Ha étvágyam lett volna akkor viszont biztos hozatok be normális kaját,mert ami nálunk volt ( a zsemle kivételével) ehetetlen...
2016. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen férjem hozott be levest is, vagy néha másmilyen kaját, vagy szendvicset. A kórházi koszt amellett hogy rémes kevés is.
2016. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!