Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most terhes lehetek vagy csak...

Most terhes lehetek vagy csak megfog jönni vagy talán megfáztam?

Figyelt kérdés
na ott kezdődött hogy májusban együtt voltam a barátommal ,nem volt peteérésem. június 4dikén kellett volna megjönnie már 12napja késik a menstruációm.4dike elött volt barna vizes folyásom de az elmúlt és lett sűrű fehér, és asztan lett sárgás is utána néztem a neten és az elég gyakori a terhességnél.de már szinte nincs is folyásom csak egy pici fehér. mindig olyan mintha meglenne görcsölök de az kb 4-5mp ig tart,asztán vége.semmi exrém dolog nincs csak mondjuk az hogy 12napig nem szokott késni és 4napja van ez hogy görcsöl a hasam és még sokat járok pisilni.szeretnék kisbabát és remélem most jött el az ideje

#kicsinkoo
2016. jún. 16. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És miért nem tesztelsz? Már ki kell mutatnia, ha terhes vagy.
2016. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyél egy tesztet. Én nem bírnám ki. 😅 nekem ahogy késett 5 napi masiknap már teszteltem és pozitiv lett.

Ha fel fázol attól szokott késni vagy ha gyógyszert szedtél pld antibiotikumot akkor az is megzavarja.

De szerintem itt baba van a dologban 😊 Majd várjuk a jó hírt. Vegyél egy tesztet az majd eloszlatja a kérdéseidet.

2016. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát a tesztelés nem igen jött össze mert melozok és nincs időm megvenni de már ha minden jól megy akkor hólnap kiderül vagy legkésőbb hétfőn. kicsit izgulok ma is fura szurkalásaim vóltak és a köldökömtől a méhemig mintha feszült vólna vagy valami ilyesmi... terheségnél másnak is vóltak ilyen tünetei? vagy esetleg ti mit éreztentek?
2016. jún. 17. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nekem is voltak szurkálódások meg barnáztam aztán jott egy pici vér,először nem is gondoltam ,hogy terhes vagyok de gondolom a pici vérzés lehetett a beágyazódás mert utána ra egy pár napra pozit teszteltem. Na hát ha eddig nem jött meg akkor biztos ,hogy terhes vagy.

Én aluszékony voltam mindig fáradt, kicsit a hangulatingadozás változott. Na de most már meglátod. Nincs kit megkéri hogy vagyen neked egy tesztet?

2016. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát nagyon nincs akit megkérjek. az nem jelenthet gondot hogy nem is fáj a mrllem? elvileg fájni szokott terhesség alatt de nekem megvan duzzadva csak nem fáj
2016. jún. 17. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül minden ember más és mások a tünetek. Ismerek olyat akinek az elején meg ciklusa is volt. Anyukám velem 4 hónapig vérzett rendesen. És velem hányt,dagadt a lába alig tudott enni.

A húgommal olyan zökkenőmentes volt a terhessége. De most már meglátod hétfőn. Én ugy gondolom hogy enyit nem késhet csak ha baba van a dologba.

Na de kiderül hétfőn már én is várom az eredményt. Szorítok. Majd ird meg hogy mi lett,ha addig is vam valami nyugottan irj üzit 😃

2016. jún. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na már várom a holnapot hogy megtudjam az igazságot :) ma mértem a pulzusom 92 volt és a vérnyomásom 102 az meg jó?
2016. jún. 19. 12:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Igyál nagyon sok folyadékot ebben a melegben. Nagyon drukkolok már én is várom majd irj.

A vérnyomás egy enyhén kicsi kell a folyadék de amugy igen jó nekem 115-120 között volt és 90 pulzus

2016. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na ma sikerült tesztelnem pozitiv lett ^^
2016. jún. 19. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratula! :)
2016. jún. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!