Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 9 hetes terhes....

Most vagyok 9 hetes terhes. Sajnos megfáztam eléggé. Ez a babának esetleg valami károsodást okozhat?

Figyelt kérdés
Baba,terhesség

2016. ápr. 24. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetes koromban volt egy nagyon durva megfazasom.. gyogyszerek kellettek lazcsillapito stb.. azt mondta mindenki (orvos is) hogy a picire semmi hatassal nincsen a betegseg csak a laz!! Arra nagyon figyelj.. 38 folott nem lehet sokaig mert akkor baja lehet..

11hkm

2016. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, akinek volt belőle baja, volt, akinek nem. Mindenesetre menj vele orvoshoz, bármit ír fel, szedd be, persze szólj neki, hogy terhes vagy. Van olyan antibiotikum, amit terhesen lehet szedni, csak ahhoz ne felejts el tejsavókúpot használni az emiatt kialakuló hüvelygomba miatt (sajnos van olyan doki, aki automatikusan nem írja fel a hüvelykúpot az antibiotikum mellé)
2016. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a lázcsillapítást mondta a dokim.... Sok mézes teát ittam egy hét alatt kimentem a náthából 6 hetes terhes voltam. Most 9 hónaposa a lányom, makk egészséges.
2016. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lázad van, csillapítani kell. Ha nincs, akkor citromlé, citromos tea és pihenés. Nyugi, az embriód él és virul:)
2016. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!