Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezen a héten vagyok a 12....

Ezen a héten vagyok a 12. terhességi hetet de az anyósom még hallani sem akar arról hogy baba dolgokat szerezzünk be. Ti mit gondoltok még várhatunk vele?

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 17:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Bőőőven. Hova akartok sietni? Sőt már csak babonából se szoktak ilyen korán bevásárolni a babának.


Nekünk elég későn 23. héten derült ki a neme (fiú). Amíg a nemet nem tudtuk vásárolni se akartunk nagyon. A fő dolgokat a 30.héten vettük meg. Ruhákat 36.héten. Tökéletesen időben voltunk.

2016. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Noha ez nem az anyósod döntése, ilyenkor még valóban felesleges.
2016. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Az igaz,hogy elég korai,babona,sok minden lehet stb,viszont anyósnak semmi köze hozzá,ne ő mondja meg mit csináljatok.ráadásul ha nem vagytok eleresztve anyagilag és nem kaptok innen-onnan pár dolgot,hanem nektek kell mindent megvenni,nem lesz olcsó mulatság,jobb elosztani
2016. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyósodnak semmi köze hozzà, de szerintem is korai (mondjuk mi a 35. héten vettük meg az első dolgot...)
2016. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai, de mi köze van hozzá anyósnak, honnan tudja mit veszel?
2016. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

En nem birtam magammal, ennyi idosen mar vettem egy par zoknit neki :D olyat, ami fiunak is jo meg lanynak is. Anyosek persze leszoltak, de nagyon erdekelt, mint mindig ;)

Szerintem max te is vegyel egy par zoknit, ha annyira be vagy zsongva, akkor picit lenyugszol :D

2016. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem anyóssal éltek és/vagy nem az ő pénzéből vásárolnátok, akkor nem sok köze van hozzá.


Egyébként igaza van, a második trim. végén se lennétek még egyáltalán elkésve.

2016. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy korai. nem is vettünk még semmit, de ahogy a párom munkatársai megtudták egyből kaptunk ingyen babahordozót, babakocsit megfürdetőkádat. Amikor az anyósom meglátta egyből elkezdte mondani hogy minek ezek meg hogy neki is volt egy halva született gyereke. De eddig még nálam minden rendben.
2016. jún. 17. 18:04
 9/22 A kérdező kommentje:
semmi mást nem vettünk még mi sem ráérünk még mi igy gondoljuk, de ez a hozzáállás az anyósomtól rosszul esett.
2016. jún. 17. 18:07
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most csak azért írtad ki, hogy bele tudj kötni anyósodba. Nem kell neki megmondani, hogy kaptatok ezt-azt és kész.

Mondjuk nem is értem, ezen mi esett rosszul. Az, hogy még korainak tartja?

2016. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!