Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel nagyobb a Libero 5...

Mennyivel nagyobb a Libero 5 (10-16kg) a 4-től (7-14kg)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagyon sokkal. Nekem a 3-4 között volt nagy ugrás, akkor használtam is egy csomag pamperst, mert nem tudtam másképp megoldani. De az 5-6 között szinte semmi különbség nincs szerintem.Vegyél egy kis csomagot (vagy akár nagyon is, ha van rá 4500 ftod, hogy benne álljon, amíg belenő, vagy kérj valakitől 1 dbot kipróbálásra a környezetedből)
2010. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám nemrég lépte át a 10 kg-ot, vettem próbaként egy csomag 5-öst, mert eddig 4-est használtunk. Most éjszakára adok rá 5-öst, de ha elfogy a 4-es akkor már csak 5-öst fogok venni, mert nincs nagy különbség. Talán azért van ekkora átfedés, mert függ a baba alkatától is. Az én babám hosszú, így "nem ér a mellkasáig" az 5-ös sem.
2010. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!