Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyjából mennyi idő alatt...

Nagyjából mennyi idő alatt "töri" át a baba ínyét az alatta látszódó szemfog?

Figyelt kérdés

És miért sötétebb középen egy pici csíkban a még ki nem bújt fogacska? Véraláfutás lenne???

Az alsó kettő már kibújt 2 hónapja, a szemfogakkal meg azóta szenvedünk, nagyon megviseli. De már rendesen látszik mindkettő, kicsit ki is türemkedik, de még az íny alatt van :(

9,5 hónapos a babám


2010. ápr. 13. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia, hát erre én is kiwi lennék, nekem 16 hós a babám, és most jön neki, . már egy olyan jó két hete be van dagadva és fehérlik, a csík is látható. szeirtntem nem véraláfutás, hanem ott türemkedik kifelé a fog.
2010. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam is 16 hónapos,és most fog kibújni 2 szemfog,és 4 alul mindegyszerre! Nagy szerencsénk van,mert meg se érzi! Átalussza az éjszakát,és napközben is szépen alszik. Nem viseli meg szerencsére.A szemfogak hegye már látszik,és érzem is,hogy szinte már érzem is,hogy ki is bújt.Az alsóknál az íny nagyon meg van duzzadva,ott is hamarosan jönnek a fogacskák:)
2010. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma voltunk dokinál, aki szerint 1-2 hét és áttöri. Délutánra meg már a hegyét is éreztük, de még nagyon szenved + a szemfogakon kívül több is jön neki :)

Jaj de jó lehet annak, akit nem visel meg. lyenkor semmit sem lehet csinálni vele, annyira sír :((

2010. ápr. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!