Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kellett először a baba...

Mikor kellett először a baba lábán körmöt vágni nagyjából?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapos a kincsem, és a kis kezén a körme nagyon gyorsan nő, átlag 7-8 naponta vágni kell. Viszont a lábacskáján még a 4 hónap alatt egyszer sem kellett.
2011. jan. 7. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én most kb. havonta egyszer vágom, de először 3 hónapos korában vágtam. :)
2011. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kellett, hát nem kellett. Az én babám lábán csak a nagylábujjon nő a köröm, a többin nem (illetve nő, csak gondolom lassabban, és letörik, észre sem veszem). Most 3 hónapos, és eddig egyszer vágtam le a nagylábujjáról a körmöt...
2011. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 3 hónapos. A lábáról meg egyszer sem vágtam le, mert nem kellett. A kezéről viszont minden héten vágom :)
2011. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg jobban, mert lehet úgy van ahogy az én babámnak volt. Nem emlékszem pontosan, de 2-3 hónapos volt, amikor csodálkoztam, hogy miért nem kell vágni a lábán a körmöt. Majd jobban megnéztem és mint egy kis karom,előre hajlott de nagyon vékony olyan volt.
2011. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első lányom 3 hónapos volt, mikor először vágtam neki a lábujjkörmét.

Második lányom most 2 hónapos, még nem vágtam neki :)

2011. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En is ugy jartam mint a 21.54-es valaszolo. Nezd meg jobban, lehet, hogy neki is lefele gorbul.
2011. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos a babám, én is se vágtam még, de akkor most megnézem majd mi a szitu. Eddig csodálkoztam, h ott miért nem nő...:)
2011. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk, a nagylábujján lefelé nőtt a köröm, hajlékony volt, így nem zavarta a zokniban sem, így én sem vettem észre, hogy akadna amikor ráadtam a zoknit. Viszont a kis lábujján a 15 hónap alatt eddig 3-szor vágtam, olyan kicsike a köröm ott.
2011. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is tök soká vágtuk. Szerintem a kis lábas tipegők lehet, hogy lekoptatják még az elején, mert olyan kis puha a körmük.
2011. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!