Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyjából hogyan telik egy 7...

Nagyjából hogyan telik egy 7 hónapos anyatejes, de hozzátáplált baba napja? Étkezések, alvás? Mennyi?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Szia nekem a kicsi most lessz 7 hónapos,kb 1 hónapja eszünk mindent,még amit nem lehet azt is.Semmi gond nincs még a káposztás ételektől sem.Mi a reggelt vajas kenyérrel kezdjük,és tiszta babavizet itatok vele.Utánna kicsit játszunk majd 1-2 óra alvás.Ébredés után megkínálom anyatejjel (nem mindig kell neki mióta eszik mást)Ha nem kér anyatejet ebédre adok neki levest és főtt húst kevés burgonyával,répával,vagy amit főzök épp ez az ebéd.Ebéd után játszás és alvás megint 1-2 órát.Délután gyümölcsöt kap Barack,körte,banán egy kis piskótával.Ha elhúzódik a délutánni ébredés akkor már többször nem alszik.Este 8 körül fürdetem,és utánna ha éhes készítek tejpépet meg szopit kap vacsira.9körül lefektetem aludni.Éjjel 3-4 között még egy alkalommal felkel szopizni,aztán reggel 7 től indul minden előről.Van egy 5 éves kisfiam őt ha reggel viszem oviba,akkor sajnos nincs nagyon időm etetni a kicsit,és csak szopit kap aztán ha hazajöttünk vajas kenyeret.
2009. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Az enyém 7,5 hónapos hajnalban szopi, aztán reggel 8 körül tejpép (de lassan én is megpróbálom a vajas kenyeret), délelőtt ha kér szopi ha nem, gyümölcs általában üveges, délben főzelék bár újabban azt akarja enni amit mi úgyhogy ha olyat főzök abból is kóstol egy kicsit. Délután 3-4 között uzsonna (gyümölcs) aztán vacsorára főzelék vagy tejpép. Elalvás előtt szopi, sajnos ő még többször felkel éjjel akkor is szopizik.
2009. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat (és egyúttal ötleteket is adtatok)!!!
2009. jan. 12. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!