Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babahordót az autóban hátra...

A babahordót az autóban hátra vagy az anyósülésre tegyem ha egyedül utazom a babával? Hol megbíthatóbb?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül vagy praktikusabb ha melletted van mert így ő is lát téged és te is őt. Nem kell kitekeredned, hogy elérd ha kell.

Persze ennek feltétele, hogy ha van az autóban légzsák ki lehessen kapcsolni amíg a baba ott ül elöl!!!!

2008. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig hátra teszem. Igaz, csupán 20 km-es távolságra viszem, de hátul biztonságosabb. Csak ha nagyon sír, akkor állok meg. Hamar megszokja, és általában végigalussza az utat, vagy eljátszikál. Érdemes nem a te hátad mögé tenni, hanem az anyósülés mögé, nekünk ez jött be. (Pl. cumi visszaadásához nem kell kiszállni...) Jó utazást!
2008. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes...Én eddig úgy tudtam, hogy ha nincs légzsák a kocsiban, vagy kikapcsolható, akkor az anyósülésre KELL tenni, háttal a menetiránynak.
2008. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én gyakran egyedül autózom a babámmal, és nem kapcsolható ki a légzsák az anyósülésen. Hátul középre van betéve a gyerekülés, mivel elég nagy az autónk és nem érném el az anyósülés mögött. Meg így nem rögtön Őt kaszálnák el, ha valami barom belénkjönne oldalról.

2008. szept. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyósra akkor lehet tenni, mint amit Te is írsz, hogy ha nncs vagy kikapcsolható a légzsák. De nem muszáj oda, hanem lehetséges ezekben az esetekben oda kötni. Az amerikai és a nagy kocsik közül, amelyekbe biztonságosan be lehet kötni középre is, középre célszerű tenni, m ez a legtutibb. Többi esetben a jobb hátsó az ajánlott. Ezt olvastam a szakirodalomba. O))


Neked milyen autód van, ahova be tudod tenni hátul középre?

2008. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Renault Kangoo :)))
2008. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed a baleseti statisztikát, akkor látni fogod, hogy egy balesetnél az anyósülésen ülő ember fog legjobban sérülni, azt mondják az a legveszélyesebb hely az autóban.Én is azt tanácsolnám, hogy tedd a jobb hátsó ülésre,(vagy középre)és akkor látni fogod a babádat.
2008. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztonságosabb, ahogy előttem is írták, a jobb hátsó ülés. Én mindig oda teszem, megszokja és alszik, amíg megy az autó. Lehet kapni babavisszapillantó tükröt, a rendes tükör mellé csíptethető, úgy állítod, hogy lásd a picurt.
2008. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!