Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi-ügyben tudtok...

Babakocsi-ügyben tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Most döbbenek rá, hogy az ajándékba kapott használt babakocsi nemigen felel meg nekünk: a fix kerekek miatt nehezen irányítható, erősen balra húz, aztán nagy és nehéz, ezért tömegközlekedésben sem praktikus. Jó lenne venni egyet, akár használtan is, ami tényleg megfelel az igényeinknek. A netet bújom már mióta, de elveszek a kínálatban, annyira széles...


Kétfunkciós babakocsit keresek, ami könnyű, a kerekei bolygósíthatóak és fixre is állíthatóak, a tolókarja két irányba állítható, és télen overálban is belefér majd a kicsim, aki márciusban lesz egy éves. Nektek mi vált be? Tudnátok segíteni, hogy melyik gyártó milyen modellje felelne meg? Előre is köszönöm.


2010. ápr. 13. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a BERGON babakocsit vettem SZUPEER!!

Dönthető, átalakitható sportkocsivá, bolygókerekes, nagy kerekek igy eltolod bárhol :), átforditható a kar, millió szinválaszték, nagyon kedvesek,

www.bergon.hu

2010. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyire nehéz? Mert jártam már a honlapjukon, de nem írnak kilókat... :-(
2010. ápr. 13. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:

10 kg felett

szerintem inkább ruházz be egy jobb minőségűre, quinny buzz, concord neo jané, vagy ilyesmikre gondolok :-D

2010. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nálam hasonló volt a szitu, ezért szombaton vettem egyet. 30.000 Ft, Pierre Carden, 2 irányból tolható, téli zsákos, esővédős, fokozatosan dönthető (újszülöttnek is jó, nekem még nincs 4 hónapos, de jó nagy baba, és a fekvőfelület is lényeges volt), első kerekek bolygósíthatóak és fixek is, van kitámasztója, aminek nagyon örültem, mert az előző brutálisan nagy helyet foglalt a keskeny előszobában még összecsukva is. A kitámasztóval, összecsukva megáll a saját lábán. Ha egyedül vagy, te is össze tudod állítani, mivel dobozban van, egyáltalán nem bonyolult- bár lehet hogy ők is megtették volna, ha kérem. Volt narancssárga, bordós (ilyen az enyém) és világos zöld. Amit hozzá kell még tennem, én magas vagyok (175 cm), ezért lényeges volt a karfa magasság - ami szuper, mert az is több fokozatú, és hogy ne verjem bele a cipőmet a kerék-tengelybe alul. Nem nehéz, az enyém iszonyú volt, én a lépcsőkön simán felvittem a liftig. Tényleg csak ajánlani tudom.

www.babaholmiolcson.hu - (25-ös babakocsi, 15 éve van szervize a 20. kerületben) ez a Bippa Kft, lőrincen, a Joe bácsitól kb. 50 m-re Gyál felé a Nagykőrösi úton, egy családi házban. Ha budapesti vagy. (Egyébként még a 16-os is szóba jöhetett volna, de a 25-os stabilabb volt, a magasabb is a karfája, azt Top Ridernek hívták.

2010. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!