Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha ideiglenesen hagyom...

Baj ha ideiglenesen hagyom hogy "menet közben" egyen? Volt valaki aki erre "kényszerült"?

Figyelt kérdés

Nem nagyon marad meg a székében (járni készül, mindjárt megindul) emiatt előbb befejezi az evéseket minthogy rendesen jóllakna.

Baj ha addig amíg nem rendeződik a helyzet a köztes étkezéseket, ha nem marad meg a helyén akkor úgy csinálom hogy kirakok egy székre egy tányér gyümölcskockát meg ilyesmit, kekszet és köréállhat, odajárhat hozzá? Így sokkal többet eszik.

Volt valakinél ilyen?


2016. jún. 22. 12:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom.. mert sokszor eszik valamicsket. aztan ha kivennem ennyi lenne. ha meg igenis lefoglalom es elintezzem hogy ezzel foglalkozzon megeszik meg 100grammot. az sok azert minuszba.
2016. jún. 22. 15:57
 12/16 anonim ***** válasza:

De ha megtanulja, hogy addig ehet, akkor következő napokban már többet fog enni. Nem hülyék, csak kicsik.

Ha meg azt látja, hogy úgyis bármikor csipegethet valamit, akkor nem fog hosszasabban enni, mert minek. Természetes, hogy lefoglalják más dolgok az érdeklődését.

Ez rajtad múlik.

2016. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Arra, hogy szex közben eteted a babát... Vagy szex közben hagyod, hogy egyen a férjed. Tudom, perverz disznó vagyok, bocsi :D De nekem a menet az szexet jelent.

1-es

2016. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Van egy kislány a családba akit folyamatosan kergetnek a kanállal játèk közben. Szerintem ez nem jó.. Tanulja meg a gyerek hogy ebèdidő ès igenis leülünk enni. Èn nem fogom a gyerekemet kergetni kanállal, de szerencsère nem is kell.

Ez a kislány azonban csak ehhez lett szoktatva most viszont bajban vannak mert rájuk szólt az orvos hogy etesse normálisan hiszen egy èv 3hónapos ès csak 8kg... (4kgal született)

Most próbálja "tömni" az anyuka de a kislány nem nagy partner. Szerintem az a gond h ő egesz nap eteti..apránkènt. Fèlóránkènt megkínálja keksszel, gyümölccsel. Az a gyerek sose èhezik meg normálisan, sose eszik egy teljes adagot,mindig csak pár falatot ès fut tovább.. Ehhez nem szabad hozzászoktatni szerintem

2016. jún. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy baj-e, de én is hagytam, hogy hadd csipegessen. Nem szaladtam utána, csak kitettem neki tányérra a "katonákat", és azt ő elcsipegette. 1 év körüli gyerekek nem nagyon szeretnek egy helyben ülni. Én viszont mindig leülök rendesen az asztalhoz enni. A férjemet is sikerült rávenni, hogy ne a számítógép előtt vacsorázzon, hanem üljünk le az asztalhoz. Pár hét után a gyerek utánozni kezdett minket, felnőtteket, és ő is az asztalhoz akart ülni. Pár hétig kész káosz volt, kb. mindenhol kaja volt, mert csak szaladgálva volt hajlandó enni. Aztán lassan rendeződött, ahogy látta, meg magyaráztuk neki, hogy asztalnál ülve szokás enni.
2016. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát pont ezt a macerát lehet megspórolni, ha az ember egyből az asztalnál eteti a gyereket. :)
2016. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!