Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mindig minden körülmények...

Ti mindig minden körülmények között naptejezitek a babátokat, akkor is, ha csak 10 percre mentek ki? Vagy elég csak strandon?

Figyelt kérdés
Búrás a babakocsi, csak a lába látszik ki, de az is csak arra a 10 perc sétára, de mindig ezt hallom, hogy sapkát rá, meg fordítsam el a babakocsit, nehogy egy másodpercre rásüssön a nap. Akkor a D-vitamint hogyan termeli... szerintem ettől nem lesz baja, ha csak strandon, egy egész napos napozásnál kenegetem és hétköznap nem...
2016. jún. 22. 16:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
3-as, pont erre lennék kíváncsi, hogy mi baja lesz, mert írod, hogy az orvosok szerint lesz, de nem írod, hogy mi?
2016. jún. 23. 10:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha nem pirul meg, semmi baja nem lesz. Az anyajegyekre is csak napégésnél kell figyelni, tehát szerintem a hibálan bőrre is. A többiek leírták, hogy a leégéstől féltik. Én vörös hajú vagyok, a gyerek apja szőke, baba korában egyáltalán nem kentem be, egyszerűen kerültük az erős napsütést.
2016. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor kell bekenni ha közvetlen napsugárzásnak van kitéve,tehát ha babakocsiban 1 órát sétáltok,de árnyékban van akkor nem!

Én ezt biztosan tudom,hófehér bőrű vagyok,veszélyeztetett kategória,le is kellett már venni anyajegyeimet.A leégést kell elkerülni,és azt hogy fényvédelem nélkül a tűző napon legyél.

2016. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2016. jún. 24. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!