Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sétáltassam a lányom, ha...

Hogy sétáltassam a lányom, ha nem marad meg a kocsiban?

Figyelt kérdés

10 hónaposom kb 2 hete kitalálta, hogy nem tetszik neki a kocsiban, pontosabban, hogy a karomban kényelmesebb. Nyűgös volt, kivettem, úgy sétáltunk hazáig, de úgy látszik ezt nagyon eltoltam.

Azóta 2 perc séta után nyűglődni kezd, azt szeretné vegyem ki. Gondoltam, majd elfelejti, elmúlik, végül is ő is szeret kint lenni, belátja, hogy neki sem jó, ha üvölt séta közben, de nem. Úgy látszik, végleg megutálta a kocsit :(

Van csatos hordozónk, szereti is, de már 10 kg. Ha csak leszaladunk a közértbe ok, de sétálgatni már nem bírok vele ebben a dög melegben így.

Próbáltam a sétához játékokat, kiflicsücsköt, minden csak 2 percre érdekes, aztán üvölt tovább, hogy vegyem ki, de úgy, hogy mindenki néz, mit csinálok a gyerekkel.

Sajnos hypotón az izomzata, felállás, járás még kilátásban sincs. Teljesen elkeseredtem. Régen imádtuk mindketten a sétákat. Most gyomorgörcsöm van ha közeleg a sétaidő. Panelban lakunk, udvar sincs, hogy kimennénk oda egy kicsit levegőzni.

Volt valaki így? Hogy szerettessem meg vele újra a kocsit?


2016. jún. 24. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy csak átmeneti. Én addig azt csinálnám, hogy kitolnám, vagy hordozóban kivinném a legközelebbi árnyékos parkba/strandra/játszótérre és letteném egy plédre, ott játszanánk. Végülis levegőzéshez nem kell feltétlen sétálni. Mondjuk így te közben nem tudsz bevásárlást, ilyesmit intézni, de gondolom egy-egy óra belefér, aztán ha lefárasztja magát hátha szívesebben ül vissza.
2016. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Az első amit mond,azt tenném én is.pléd, park.
2016. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én is panelban lakom.

Azt csinálnám, hogy az ebéd utáni alvásnál kinyitnám a szoba ablakát, így menne be friss levegő a szobába.

Egy 10 hónapos gyerekkel gondolom, kb. 5 perc után leszakad a derekad a csatos hordozótól.


Nem tudom, hogyan szoktatnám vissza a babát a babakocsiba.

Talán először rövidebb időre tenném bele, aztán picit hosszabb időre, aztán még hosszabb időre.

2016. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Enyém még csak 8 hónapos, szintén nem szeret babakocsizni, mi is minden nap parkba megyünk, pléddel. Illetve ő már mászik, szóval jobb parkokban néha fűbe is leteszem, illetve homokozókat is szereti.

Egyébként szerintem a plédes-piknikes jellegű levegőzéseket lehet te is szeretni fogod, nem csak a babád. :)

2016. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Az mindig kész őrület, amikor valamilyen igénye megváltozik a gyereknek. Nem fogod tudni újra megszerettetni vele a kocsit, ne is erőlködj. És ne hibáztasd magad, hogy kivetted! Már 10 hónapos, fel akarja fedezni a világot, ami egy babakocsiban ülve nem megy. Figyeld a kicsi jelzéseit, meg fogja mutatni, mit szeretne. A körülötted bámészkodókkal meg ne törődj. Ha úgy gondolják, hogy ők jobban csinálják, akkor vegyék át a babát, amíg te iszol egy teát. ;)
2016. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
tricikli? 10 hónapos kortól fajták is vannak,talán abban megmarad,érdekesebb és jól kilátni belőle. esetleg ha van ismerősnek 1 napra kölcsönkérheted,ne feleslegesen vegyél
2016. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!