Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Triciklit szeretnék venni 1...

Triciklit szeretnék venni 1 éves szülinapjára a kisfiamnak. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szeretném,ha az ülés távolság állítható lenne, a kormány kiiktatható és talán jobb lenne ha a kerekei is gumi lenne.
2010. ápr. 13. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy 1 éves babucinak olyat kéne venni aminek van tolókarja, és a tolókarral irányítani is lehessen, mert ő még nem igazán kormányozná, és nem is hajtaná. Legyen lábtartója is. Az én lányom 2 éves, neki sima triciklije van, amin van tolókar, de csak a lányom tudja kormányozni. 2 napig tartott mire rájött, hogy hogyan kormányozza. Most már 1-2 háznyit tekeri is egyedül, de még mindig tolni szoktam.

2010. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem tudja még tekerni, először jobb alábbal hajtós 3 kerekű "motor".
2010. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsi még hozzá! Kismotorral kezdjetek. 22 hónapos a lányom, most kapott húsvétra triciklit, és nem tudja hajtani. Jobban szereti a motorját.
2010. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is 1 éves szülinapra vettünk a Tesco-ban akciós volt 5000 ft-ért. Persze nem ér még oda a lába a pedálra, de nagyon szereti ha tologatom! Ennek is fixálható a kormánya, és a pedált is ki lehet iktatni, ha én tolom, van biztonsági öve, 2 állásba lehet tenni az ülést is. Viszont műanyag kerekű, ami tényleg nem jó, mert nagyon zörög a betonon, ráz is, és 1 hónap használat után már látszik a kopás a kerekein. Ismerősöm szinte ugyan ilyet vett a Brendonban dupla áron.
2010. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok, de nem értem sose, hogy mire jó ez a tolókaros tricikli??? Mert ha azt mondod babakocsi helyeett azt megértem. 1 évesnek olyan vmi kell ami lefárasztja, amivel ügyesedik, pl. bébitaxi. Enyém napi 2*30 percet minimum taxizik és nem is kell este ringatni úgy elfárad. A triciklin meg ülnek a gyerekek mozdulatlanul mint majom a köszörűkövön és bámulásznak a nagyvilágba... lábuk még nem ér le, pedálozni nem tud még, csak ül és bámul.
2010. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!