Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaolaj mivel jön le a...

Babaolaj mivel jön le a hajról (koszmó miatt)? 2x megmostam neki de még nagyon olajos.

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 06:10
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Milyen olaj az ami nem jön le?

Mi minden nap beolajozzuk fürdetés előtt,de fürdéskor simàn le lehet mosni. Baba tusfürdő johnsons.

2016. jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Az olajtól olyan trutymós lesz, próbáld legközelebb fürdetőkrémmel. Fürdetőkrém (tubusos) fej beken, fél óra múlva megfürdet, pápá koszmó és pápá krém.:)
2016. jún. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

1-es, és haja is van a gyereknek?

Dús hajról nem jön le egykönnyen, csak aggresszív samponnal vagy sokadjára, ezért is nem ajánlott azzal, csak kopasz vagy semmilyen hajú babáknál.

2016. jún. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Peóbáld meg gyógyszertári alkohollal átkenni a haját utána megmosni
2016. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Igen van haja(rendes haj,nem kis pihe) és lejön róla az olaj. Ezért nem értettem a kérdést.
2016. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Johnsons baby olaj. A koszmót teljesen leoldotta, de a sampon/tusfürdő nem vitte le az olajat. Ma megint megmosom neki, hátha.
2016. jún. 26. 15:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lett trutymós egyáltalán, csak olyan mintha zsíros lenne a haja. Milyen samponnal mossam le?
2016. jún. 26. 15:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, másik samponnal próbáltam, ezzel nagyon jó lejött.
2016. jún. 28. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!