Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányunkkal...

5 hónapos kislányunkkal mennénk egy nap kirándulni Balaton. De viszont ugye a napon vagy kint 1-1 órát lehet délelőtt délután úgy tudom ezt hogy lehet vagy inkább majd jövőre?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Használd ki a gyest és tanulj meg írni, ez rejtvénynek is rossz!
2016. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
5 hos gyerek nem csak 1 orat lehet kint a napon. Tegyel kalapotva fejere +naptej.
2016. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gyorsan írtam és nem olvastam gyerek vállalaton

5 hónapos kislányunkkal mennénk egy nap kirándulni Balatonra!

De úgy Hallottam,hogy délelőtt és délután 1-1 órát lehetnek kint.

A kérdésem hogy ez igaz e és a nagy melegbe érdemes e menni ekkora gyerekkel vagy majd csak jövőre!

Ha más is ment már így akkor miket ajánlotok amire figyeljunk oda. Köszi 😊

2016. jún. 27. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
4 honapossal megyunk Balcsira, nemcsak ennyit lehet kinn. Mi ennel tobbet setalunk itt Budapesten is egy nap. Napra ugyse viszed. Amugy sapi, naptej, vedoruhazat es soha ne legyen tuzo napon.
2016. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Vigyétek nyugodtan. Ahogy írták: naptej, sapka, árnyékos rész. Természetesen kiviheted a napra, de 40fokokban max 11-ig és délután 3 után, és egy huzamban fél óránál többet ne legyetek vele tűző napon. Igyon sokat.
2016. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Unokaocsem 3 honapos volr tavaly, amikor tesomekkal a Balatonnal voltunk. Vegig kint volt, mert huvosebb volt a parton, mint a szallason.

Naptejjel kenegettunk, vegig arnyekban volt. Nem pirult meg, a nap sem fogta. :)

Menjetek nyugodtan, csak a tuzo napon ne legyen, de gondolom ez magatol ertetodo. :)

2016. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Naptej, kalap, árnyék. Nem lesz baj. Attól még kint lehet, h süt a nap, nem kell a napra rakni közvetlenül. :)
2016. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!