Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Attolmeg hogy este nehez...

Attolmeg hogy este nehez elaltatni es hajnalban kel, korabban mint eddig az nem jelenti (feltetlenul) hogy kesobb kene letenni nem?

Figyelt kérdés
Este faradt es reggel sem kipihenten ebred. Ez lehet csak a melegtol nem? Vagy erdemes eltolni?
2016. jún. 27. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eltoltam de kár volt. 2 napig később kelt aztán ugyanúgy hajnalban de ugye kevesebbet aludt, még fáradtabban ébredt, nappal meg bepótolta. Régóta kel hajnalban kisebb-nagyobb megszakításokkal (volt mikor visszaaludt volt mikor nem és vannak időszakok amikor normális időben kel először), volt itt az okok között éhség, felállás, fogzás. Előbb utóbb ki szokott derülni. Lehet a melegtől is amúgy, persze. De szerintem inkább akkor érdemes eltolni a lefekvést, ha kipihenten ébred a baba csak neked túl korán. Mert ha nem piheni ki magát, annak oka van és nem oldódik meg későbbi fektetéssel.
2016. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha altatàskor fàradt és mégsem tudod elaltatni akkor túlesett a holtponton. Ezt ne hagyd és akkor le tudod tenni. Az alvàst felesleges tolni,az nem segìt.

Sok mindentől lehet,hogy nem piheni ki magàt. Ha stresszes az elalvàs akkor az is lehet ok.

2016. jún. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!