Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred megint és hogy...

Miért ébred megint és hogy szoktassam le fiamat éjszakai evészetről?

Figyelt kérdés
3 hónapos kora óta este 9tol reggel fél 7ig aludt. Fél éves kora óta már egyre hamarabb ébredt, hol 6-kor, aztán 5, 4, 3, 2kor. Ma pl. Fél 1kor. Vacsorára főzit is adtam már neki, tápszer mellé, de így is kel. 200 ml tápszer és főzelék már nem mindig megy le. Ha lemegy, akkor is kel, csak akkor inkább hajnalban és nem 1kor. Próbáltam vizet, nem aludt vissza. Napközben eszik, és ezaz, hogy miután hajnal 4kor eszik, legközelebb már sokszor csak délben, mert olyan álmos, hogy inkább alszik. Tehát délelőtt kibir 8-10 órát evés nélkül, pedig ezt éjjel kellene produkálnia /mielőtt még vki azzal vádolna, hogy eheztetni akarom, nem, ő tud 8 órát evés nélkül, csak nem jó időpontban/. Hozzataplalas van, foga nincs, nem tudok több változásról beszamolni.
2016. jún. 28. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért eszik éjjel, mert nem eszi meg a szükséges mennyiséget nappal. Valahogy ezen változtass. Hiába vacsorázik be, hogyha előtte alig evett valamit egész nap.
2016. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki, az alvása is rendesen el van csúszva. Szerintem ha a főzelék vezetett enni eredményre, hogy 1 helyett hajnalban kelt, akkor egy ideig lehetne úgy és meglátod hogy alakul.

Mikor és mennyit alszik a baba? Gondolom nem álmos este 8-9 körül, ha délben kel.

2016. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Való igaz nappal alig eszik, de mikor kínálom tizoraira, vagy ebédre, csak üvölt, nem akar enni. Éjjel pedig azért üvölt, mert enni akar. Nincs szetcsuszva az alvása. Este 9kor alszik el, reggel meg 5-kor van végleges ébren, és ezidő alatt iktat be egy evést. 9kor aztán alszik 11ig, majd délután 1-2 óra felé délutáni hosszú alvása van, 5-ig, 6ig kB, és innentől 9ig ébren van, de aztán tete.
2016. jún. 28. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idos most a baba?

24 ora alatt mennyi tapszert, fozeleket vagy akarmit eszik?

Inni mit adsz neki es mennyit?

Az a baj, hogy nincs rendszer a dolgokban, legalabb is en igy latom!

2016. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!