Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális amíg egy baba...

Meddig normális amíg egy baba nem próbálkozik az üléssel?

Figyelt kérdés
Fiam holnap lesz 10 hónapos. Kúszik mászikfeltérdel fel is állt már. De az üléssel nem próbálkozik.
2016. jún. 28. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam szintén előbb felállt, kúszott, mint ült. Próbáltam ültetni, de vagy nem hajította be a lábát, vagy eldőlt, mint egy zsák. Egyszer áll a járókában, és véletlenül megbillent, fenékre ült. Akkor jött rá, hogy ilyet is lehet.
2016. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Lehet minden előjel nélkül egyszer csak felül. Biztos nem minden baba próbálkozik egy hónapig meg ki meddig. Ülni úgyis akkor tud, ha erős a háta hozzá, éppen ezen van a babád. Lehet először állásból fog leülni, ez is teljesen oké.

11 hónapos korig kell ülni.

2016. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 1 éves elmúlt, amikor kiült.
2016. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11 hónap a határ, utána a védőnő tovább küldd hogy megnézzék, legalább is nálunk így volt...11+2 hetesen egyébként felült a lányom, de addig nem.
2016. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Nagyon ügyes csak ugye több helyen olvastam hogy mászásból fog majd leülni na ez nincs meg neki de akkor megnyugodtam. Csodálom tovább a fejlődését. Ment mindenkinek a zöld kéz.
2016. jún. 28. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!