Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Deichmanos szandálokról mi a...

Deichmanos szandálokról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Van valamelyik márka ami jó? Érdemes onnan venni?
2016. jún. 28. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elefanten és Bobby shoes nagyon jó mindkét gyerek cipői és szandáljai ilyen márkák a Deichmanból. Egyiknek sem törte fel a lábát pedig volt, hogy órákig sétáltunk velük.
2016. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer (tavaly) kaptunk egyet, teljesen gagyi, full műanyag, műbőr, kőolajszármazék, bokát nem tartja semmi, talpa szinte csak dísznek jó, tetején pár pánt és ennyi. Egészségtelen a fejlődő lábnak, egy kalap kaki. Olyan mint a kínai, csak egy lehelettel ízlésesebb. Bár kicsit se lepne meg, ha kínai lenne.


Sajnos nem tudom megmondani, mi volt a márka, amit ráírtak. Lehet, hogy van jobb kategória is a Deichmannban, ez ilyen volt. Eddig magamtól csak hótaposót vettem ott, az is egy brutál túlárazott valami volt 0% természetes anyaggal, de arra jó volt, hogy ne fagyjon le a gyerek lába szánkózáskor.

2016. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
75%
Graceland szandált nyúzok 3 éve. Nagyon sokat hordom és nagyon kényelmes. Teljesen jó állapotban van.
2016. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
utolsó, te hol veszel cipőt?
2016. jún. 28. 13:55
 5/13 anonim válasza:
Deichmann. Tele van Graceland cipőkkel
2016. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szinte mindig ott veszünk cipőt, én teljesen meg vagyok elégedve vele. Gyerekeknek Elefanten, vagy vmi Bear nevű márka, ami picit olcsóbb, de ugyanolyan jó minőség.
2016. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

az en kislanyomnak nem reg vettunk ilyet es nagyon jo,de van Cupcake,Graceland es amit az utolso irt talan Bärenschue a neve

2016. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És az elefantenokban van betét?
2016. jún. 28. 16:04
 9/13 A kérdező kommentje:

2es,

te írtad hogy nézed, hogy miből készül a cipő. Te milyen márkájút veszel? Én sem szeretnék káros anyagtot tartalmazó szandált venni, ha van megfizethető áron jó is.

2016. jún. 28. 16:05
 10/13 anonim ***** válasza:
5 éves a lányom a kezdetektől onnan vett cipőt de az utóbbi időben azt veszem észre,hogy 3 hónap alatt tönkre mennek a cipői,pedig nem nyűvi el,még az ovis benti cipője is..nem tudom mi történt,de egyre silányabb minőségűek...
2016. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!