Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kinti "első cipőt"...

Milyen kinti "első cipőt" vegyek fiamnak? Márka? Mi az amire figyeljek? Méretet hogy kell választani? Deichmanos Elefanten cipőkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó az elefanten! Nem olyan marha drága és mégis minőség.

Én amit nézek: kezembe veszem és a talpát össze tudjam hajtani a kezemben (ez jelenti h elég rugalmasan követi majd a babám lábának mozgását és nem csak igy "tappogni" fog benne mintha téglán járna)

legyen tiszta bőr,

és az se baj ha kicsit magasabb a szára (boka fogása szempontjából)

Inkább tépőzárasat mint fűzőset (praktikum szempontból)

Bár nekem télire lett járó babám és a sok beöltöztetés sapka sál overál stb mellett örültem ha nem kell még fűzőkkel bajlódnom:) Nem ebszélve hogy addigra üvöltött már a türelmetlenségtől.

2010. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagyon jó cipők az elefantenek. próbáld rá és hagyd sétálni benne kicsit az üzletben. a méret: a cipő sarka és a baba sarka közé férjen be pont az ujjad.

a fiamnak ez volt az 1. lépés cipője és szuper volt:

[link]

csak akkor még kék volt,nem barna:)

2010. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ebszélve=beszélve persze:))


Egyébként meg a méret: itthon ráállítottam egy papírra (mert úgy lapul ki annyira a lába amekkora valóban kell neki ) fekve ülve nem jó mérni.

Körberajzoltam és annál egy fél centivel nagyobbat vettem.

Aztán később már mikor ezt kinőtte és ügyesen járt-futott stb. akkor már 1 centivel veszek nagyobbat mint pont a lába, egyrészt h tudjon mozogni benne a lábujja másrészt mert marha gyorsan kinövik.

2010. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mostanában fogom megvenni kisfiam első cipőjét, és én is az Elefanten-t néztem ki. Sokat agyaltam rajta, hogy harántemelős legyen vagy inkább ne, végül több ortopéd orvos is azt mondta, hogy a legfontosabb, hogy a bokáját jól tartsa, tehát kemény kérge legyen ami körbeveszi a bokáját és persze puha talpa.
2010. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SALUS
2010. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is bevált az Elefanten cipő. A fentiekhez csak annyit tennék hozzá, hogy az én lányom nem hordta a tépőzáras cipőket (csak leszedni szerette). Úgyhogy nálunk a fűzős ment :)
2010. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat!
2010. márc. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!