Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerek lehet hogy már...

1 éves gyerek lehet hogy már direkt nem akar elaludni? Nem tudom hogy baja van-e vagy nem álmos vagy csak nem akar elaludni? Mi a teendo?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy nem akar. Egy éves volt a fiam nappal 2x 1 orat aludt.

Ha nem alszik el ne erőltesd, játsz vele az ágyban kicsit és hátha elpilled

2016. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen az enyém sosem aludt el napközben csak ha babakocsiban toltam és a játszótéren elfáradt .Máshogyan soha.A bölcsiben sem aludt délután.Most megy középsőbe az oviban és oviban viszont mindíg aludt du.Vannak olyan gyerekek akik nem igénylik ezt,nem fáradnak annyira el .Viszont érdemes akkor is fekve tartani mindíg ugyanabban az időpontban hátha sikerül rászoktatni.Erőszakkal sajnos nem lehet mert sírni fog.
2016. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiába töltöttem vele az ágyba a fél délután nem akart aludni....hát feladtam mert semmi értelme nem volt. Amikor az ovit kezdte szóltam,hogy vagy 2 éve nem alszik napközbe így ebéd után inkább elvinném (otthon voltam egy kisebbel) azt mondták majd megoldják,ne vigyem el.Nah hát ott még nagycsoportosként is aludt délután. A második gyerekkel ugyan ez...most kiscsoportos az oviba alszik,de itthon eszébe sincs.A legkisebb 18 hónapos,az nagyon jó napnak számít ha délután 20 percet alszik.
2016. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De aztán végül elalszik csak nehezen, meg rá kell szólnom hogy ne szórakozzon. Csak sokáig tart az utóbbi időben... és rossz érzésem van hogy rászólok ha mondjuk csak a foga miatt nem akar/tud aludni. De akkor lehet hogy nem akar?
2016. jún. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!