Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 Hós babák anyukái! Hogy...

9 Hós babák anyukái! Hogy telnek a napjaitok? Miket eszik a babátok? Mekkorák? Fiú v. kislány? Miket tudnak?

Figyelt kérdés
Nekem kisfiam van pénteken lessz 9 hónapos. Korához képest mindent eszik már. Mászik, feláll és oldalazva lépeget. :) Most nagy sláger nála, hogy azt mondja, hogy dej-dej, de egész nap mondogatja. Olyan aranyos. 10,30 kg és 77 cm-er. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 14. 11:57
 1/2 anonim válasza:
Szia! Az én kislányom is pénteken lesz 9 hónapos! :) Szinte mindent eszik ő is, igaz csak 4-szer eszik egy nap és elég kis adagokat, de a tápszerből viszont 280-300 ml is lecsúszik reggel és este. Mászik, feláll, egyedül stabilan áll percekig, ha fogjuk a kezét lépeget mellettünk. Egyfolytában dumál: baba, vava, apa, mamama, tetete, dej-dej stb. 9,30 kg és 71 cm.
2010. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Kislányom van, kb. 9-9,5 kg és 72 cm (holnap megyünk tanácsadásra, tehát méretkezni). Enni nem nagyon akar, csak pár falatot ebből is, abból is, a tej a nagy kedvenc (Beba). Szinte egész nap mászik, ő is feláll kapaszkodva és lépeget szintén kapaszkodva. Nagyon aktív, mosolygós és kedves. Mostanába elkezdett utánozni bennünket, próbál beszélni. Ciao-val köszön (ez az első szava) és azt nagyon tisztán kimondja, úgy ahogy kell, közben integet a kis kezecskéjével. Minden érdekli, mindent rágni akar természetesen. Nyolc fogacskája jön egyszerre, már kibújtak, látszanak. Tündéri, nagyon imádom!
2010. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!