Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a 7 hónapos babám az...

Leesett a 7 hónapos babám az ágyról, meddig jelentkeznek a tünetek?

Figyelt kérdés
Fél méter magas az ágy,hátrafele mászik még csak, igy reményeim szerint nem eshetett nagyot.Olvastam itt már ezzel kapsolatosan, hogy kell nézni, hogy szédül-e, hányik-e, aluszékony-e stb.Viszont 3 órával ezelőtt történt és már jött is az esti alvás..igy nem tudom azt nézni, hogy aluszékony-e...Amúgy ugyanúgy viselkedett, sirás után szokásos jókedv, játszás stb..És itt olvastam, hogy 48 órán keresztül kell figyelni, tehát akkor nem elég az, hogy most ebben a 3 órában nem láttam semminek a jelét???
2016. jún. 30. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szia,én lányom 6 hosan esett le kb 30 cm magas az ágy amin alszunk de az ég világon semmi baja nem lett szerencsére!!! Annyira sirtam hogy ö kb egy perc után abba hagyta és azt nézte nekem vajon mi bajom,másnap hozzám kellett mentöt hivni annyira kikészültem hogy mi lett volna ha valami naja esik.. szóval ha nem láttad rajta hogy esetleg kicsit megszédült volna vagy valami furább lett volna a normálistól nem volt hányás szerintem akkor minden ok! Végig tapogattad kis fejecskéjét,testrészeit semmire nem reagált hogy fájna akkor nyugi! Remélem tudtam segiteni!
2016. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem elég 3 óra., tényleg 2 nap. nekem autóbalesetem után 1,5 napra lettem rosszul, akkor mentem kórházba, baleset után semmi bajom nem volt. na de fél méteres ágyról, ha csak egy az egyben nem fajra érkezett akkor nem igen lesz agyrázkódása :)
2016. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
S ha fejre érkezett??Jajj nem voltam ott sajnos :(((Édes sitenem..na alig várom mér a holnapot..Remélem, hogy éjszaka nem történik valami gond..
2016. jún. 30. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lattad, hogy esett ?

Tehat lehet, hogy fejre ? Nem ertem, 7 honapos gyerek egyedul van hagyva egy fel meteres agyon a szobaban ?

Ha nincs kizarva, hogy a fejere esett, en elvinnem az ugyeletre. Sajnos ezek lehetnek veszelyesek, es igen, ket napig meg lehet baj.

Szerintem vigyetek el.

Ja, es gyerekapolo vagyok 11 eve, ugyhogy tudom mit beszelek.

2016. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha már fordul- kúszik szó szerint egy másodpercre sem maradhat egyedül,mert a legváratlanabb pillanatban kezdenek el 5x olyan gyorsan pucolni mint addig még soha. inkább cipeld magaddal,ha csak egy percre is a csörgő telefonért,zsepiért stb. ha tényleg nem tudod hogy-hová esett inkább ma nézze meg gyerekorvos,mert aztán itt a hétvége,nem tudom van-e a közeledben ügyelet vagy csak pesten
2016. júl. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az apja volt bent, de belépett a kicsi szobába, és ez idő alatt történt...:((( 38 centi az ágy..és hátrafele kellett essen, mert csak hátrafele mászik..Jól aludt amúgy..és vigan játszadozik, úgyhogy remélem nincs gond..Köszönöm a válaszokat
2016. júl. 1. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!