Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miket mondanatok el feltetl...

Ti miket mondanatok el feltetlenul a bebiszitternek?

Figyelt kérdés
Milyen dolgokat osztanatok meg feltetlenul, kerdezes nelkul a bebiszitterrel, akire hagyjatok a babatokat? Milyen kenyes kerdeseket tennetek fel neki?

2016. jún. 30. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem pontosan mire vagy kíváncsi.

Nekem ezeket mondták el:

gyerek kedvenc/utált étele

kedvenc játéka

altatásnál milyen rituáléja van

szülők és nagyszülők elérhetősége

mit nem adhatok a gyereknek(tejallergiás)

milyen fegyelmezési elvet követnek, amit tőlem is elvárnak

a gyerekek gyógyszerei/adagolásuk

mennyit és mikor nézhetnek tv-t

ezeket kérdezték:

dohányzom-e

mi a véleményem a testi fegyelmezésről

tudok-e elsősegélyt nyújtani

kérem-e a wifi jelszót (nem kértem, később kiderült hogy ez jó pont volt, mert látták nem netezgetni akarok a játék helyett. ezt ők mondták)

2016. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Anno volt errol kerdes jokat irtak

Gyermek napirendje!

Kedvenc jateka

Mivel nyugtathato ha sir

Miket ehet miket nem

Altatás hogy mukodik

Milyen programokra hova viheti


Ami nagyon fontos a szeretet es turelem szoval na majd én megnevelem tipusu szittereket be se engednék sokkal tobbre lehet menni megértéssel kompromisszumokkal.ez a habitus az ami erdekelne hogy melyik tipus a szitter de amugy a nap végén ugy is minden meglátszik a gyereken.ha hisztis dühös estére akkor rossz a szitter viszont ha békés mosolygos kenyérre kenhető akkor jo.


A dohányzas erdekelne még es hogy mi az alap szakmája nem ártana gondozonő vagy nyugdijazott gondozonő.

2016. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!