Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hasznaltok hintolort? Mire...

Ti hasznaltok hintolort? Mire jo pontosan?

Figyelt kérdés
A nagy merg miatt gondoltam az alfelét hintoporozni pelenkazaskor. Az jo gondolat vagy szarit?
2016. júl. 2. 08:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Na.. senki se fogja megnyitni:) hintőPORrol beszelek
2016. júl. 2. 08:31
 2/14 A kérdező kommentje:
amerg pedig meleg... jo kis telefonos billentyuzet
2016. júl. 2. 08:31
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem használunk. Már nem is javasolják a gyerekorvos, mert nem jó a tüdejének, hogy belélegzi a szálló port. Azért ebben is van valami.
2016. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Hasznalunk. A himalajasat ami babaknak van.

Peluscserenel a hurkakat szorom be es persze kozotte. Illetve furdes utan a honaljara nyakara, hatara.

2016. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használtam, pedig vettünk, de nem volt hurkás a gyerek, és nem is izzadós.
2016. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
nem. régen használták (80-as évek), ma már elavult a használata.
2016. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem használtunk.
2016. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
2 dobozzal is van itthon, lassan már lejár a szavijuk, soha nem használtam egyik gyerekemnél sem, pedig ők kicsit hurkásabbak voltak. A fiam izzadós is, de neki sem használtam soha.
2016. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Betu ***** válasza:
Most hogy nagy meleg van hasznàlom a hintőport. Tökéletesen letisztította a kisfiam bőréről a melegkiütéseket. Nagyon izzadós és éjszakàra mindig bekenem vele a nyakàt, a hàtàt, valamint a hónalja alatt. Lehet hogy elavult de neki jót tesz a bőrének.
2016. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

En is szortam mostmar a pelenkajaba mert folyton kipirosodik, pedig gyakran szelloztetem.

Az a kerdesem hogy a testre ha izzad miert jo? Marmint az izzadas onmagaban kellemetlen dolog? Es a hintopor ezt megakadalyozza? Vagy hogy van ez?

2016. júl. 2. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!