Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkérhetem a védőnőt, hogy...

Megkérhetem a védőnőt, hogy az első itthoni estén jöjjön el és segítsen a füdetésben, mutasson meg mindent?

Figyelt kérdés
30 hetes
2009. jan. 17. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


A kórházban mindent megmutatnak.

Legalábbis nálunk, úgy volt, hogy első este megmutatták, hogy mit hogyan kell csinálni.


De természetesen, ha nem tudsz mást megkérni erre, akkor beszéld meg vele, hátha elvállalja, hogy segít.

2009. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mutattak meg semmit se a kórházban se a védőnő.
2009. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem! A kórházban ha nem kérdezem meg a csecsemősnővértől hogy kell kezelni a köldökcsonkot, tutira hogy rosszul csinálom és begyullad neki. Ott mindenki azt hiszi, hogy az újdonsult anyuka mindent tud :-( Mindent külön meg kell kérdezni, az a tapsztalatom. Ha jó fej védőnőd van, próbáld meg hátha sikerrel jársz.
2009. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sztem biztos megmutatja neked de nem este hanem inkább napközben mert este gondolom nem dolgozik. Nem kötelező este fürdetni, nappal is lehet. Beszéld meg vele előre,h. majd 1 nappal a kórházi kijövetel előtt felhívod és megmondja mikor tud beugrani hozzátok.


Üdv

2009. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én faluban lakom, itt egy nagyon lelkiismeretes védőnő dolgozik, aki önként ajánlotta fel hogy eljön este fürdetés előtt. Lekezelte a köldökcsonkot, megnézte hogy szopizik a babám, jól gatyába rázott :-) Szerintem nyugodtan kérd meg, ez a munkája.
2009. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután hazahozod a babát, a védőnőnek még aznap kötelessége kimenni hozzád. Hozzám szombaton jött ki, mert akkor értünk haza. Igaz, napközben. De nekem is mindent megmutatott. Szoptatást, köldökkezelést. A kórházban meg a pelenkázást, fürdetést mutatták meg. Ha nem teszik, akkor nyugodtan kérdezz rá, ez a dolguk.
2009. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az István khzban mindent megmutatnak(ott állsz a nővér mellett minden este,amikor fürdetik+lekezelik a köldökét)De sztem se fog este kimenni a védőnő,viszont napközben kötelessége segíteni.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!