Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikkel játszik 2-2 és fél...

Mikkel játszik 2-2 és fél éves lányod?

Figyelt kérdés
21 hónaposnak vennék játékokat,kb mostra unta meg a tanulószék,asztal és társaikat. Ha rajta múlna 100 játékbabája és 200 plüsse lenne,így rá nem tudom bízni a választást. Próbáltam gyurmát,színezést stb-t de ezek nem annyira váltak be még nála.Mi az amivel ennyi idős lányotok játszik,ami nem az,hogy megveszed és 2 nap múlva felé se néz?
2016. júl. 3. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a Play doh jött be nagyon és a matricák. A gyurmából az, amihez olyan formák vannak, amiket tud matatni, szétnyitni, kiszedni. Csak úgy simán nem gyurmázik. Építeni szokott, ő is sokat plüssözik, velem főz (igaziból) és a szabadtéri játékok is megunhatatlanok. Most 24 hónapos.
2016. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szabadtéri játékok (homokozószett, kis kanna, kismotor) most nagyon megy. Bent főként az én lányom is a babáját eteti, babakocsiban tologatja (ha nincs még kis babakocsija, az jó választás a babák mellé), illetve nagyon szereti a duplo játékokat. Már egész nagy készlete van és azzal sokáig elbíbelődünk, építünk belőle, a babákkal, állatokkal játszik, ezt is nagyon ajánlom.
2016. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja még eszembe jutott az ugráló csacsi.Többféle állat is kapható pl. a kínaiban, de a márkás változat neve azt hiszem "Rody", nekünk kínai van, az is jó szolgálatot tesz. Szeret a lányom ráülni és ugrálni vele, főleg mesenézés közben.
2016. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rajzolni szeret a legjobban, még legózni imád, és a teáskészletből töltögeti a vizet egyik pohárból a másikba. Ezek a kedvenc játékai, sosem unja meg. 24 hónapos
2016. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kinn a homokozás, sarazás megy. Benn a játék edénykészlet, teáskanna és csészék, duplo ami jobban leköti, mint más.
2016. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

off


3.válaszolonak

hol vettétek az ugrálo lovat? melyik kinai? :)

2016. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Vidéki kisvárosban élek, itt az összes kínaiban lehet kapni ugráló csacsit (őzikét, sárkányt, bocit...) 2-3000 Ft-ért. Szerintem Pesten is van a nagyobb kínai áruházakban, bár ott sose néztem.

2016. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van ugráló állatunk, de érdekel a kínai verzió: mennyire gumi szagú?
2016. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bent nagyon szeret rajzolni, festeni, színezni. A plüssök nem nagyon kötik le, de imád legózni, kirakózni, könyveket lapozni, és segíteni "főzni". (Van saját gyúródeszkája, saját sodrófával - picik - és csinálja velem együtt)

Kint pedig nagyon szereti a trambulint, csúszdát, homokozóban koszoskodni, sarazni.

2016. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
most kezdi kirakosgatni egy puzzlekat (23 honaposan 15 dbost tud egyedul kirakni szoval 20-30 darabpst batran vehetsz) imadja oket....zen felul a muanyag allatival jatszik,.van magneses rajztablaja amit imad (es nyomda gyurma - ezeket irtad nem szereti a lanyom meg oda van ertuk)
2016. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!