Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babával fürdőbe? Mire...

9 hós babával fürdőbe? Mire figyeljek? Technikai tippek érdekelnek.

Figyelt kérdés

Olyan mint, hogy mit vigyek neki? Hol altassam?

9 hosan meg fog ijedni? Itthon élvezi a pancsolást.

Apàval 3-an mennénk, ez egy fedett wellnesfürdő, bababarát.

Autó nélkül megyünk, itt van tőlünk fél órára, úgyhogy nagy volumenű dolgokat nem tudunk vinni.

Azt nem tudom, hogy mivel kinti és benti medencék is vannak, hogyan etessem vagy altassam? Vigyek pokrócot és benn a kövön? Vagy kinn? De akkor már kéne strandsátor.

Segítsetek minden tipp és meglátás érdekel! 😊


2016. júl. 3. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Ha meg sosem aludt ilyen helyen akkor egyaltalan nem biztos h el fog tudni ott aludni,akarbent egy nyugagyon,akar kint strandsatorban:/
2016. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Mi 10 hónapossal mentünk 2 hete. Vittünk bébikaját, teát vizet kukit neki. Úszópelus vékony takaró. Mielőtt indultunk nem sokkal elötte evett. Odaértünk öltözés után mentünk is fürdeni. Mikor tudtuk hogy kb ehes lesz kimentünk, megette a bébikaját, apa ölében ült én etettem. Kicsit kint voltunk, majd mentünk vissza, aztán fáradt, ivott és be is aludt. Kb 45 percet. Utána még pancsoltunk egy kicsit aztán mentünk haza, ez az egész volt 2től fél 6ig :)
2016. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Mèg annyit mikor mi voltunk, pont voltak mögöttünk olyanok akiknél volt strandsátor, az is jó megoldás, de sokan voltak babakocsival is :) ha abban is el tud aludni akkor semmi gond, vagy kézben elalszik és berakod, akkor még plusz a kupola is védi a naptól :)
2016. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!