Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérlek, mondjátok meg, egy...

Kérlek, mondjátok meg, egy háziorvosi rendelőben mik lennének azok a a fejlesztések, amiknek betegként örülnétek? (netes bejelentkezés, szabad wi-fi, köremailek (persze ezek csak a technikai dolgok), a betegellátást érintők is érdekelnek. )

Figyelt kérdés
Azért ide írok, mert évekig Veletek voltam, most megnőttek a gyerekek, s ha összejön, háziorvos leszek. Légyszi segítsetek, mikkel lehet a betegellátás színvonalát javítani, mik azok, amiktől szívesebben mennétek el a rendelőbe... Mindenkinek nagy KÖSZI!!! Ági
2012. júl. 25. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Legyen színes, kényelmes székek a váróban.

Újságok kirakva, míg vár az ember tudjon olvasni. Wifi.

Legyen az a hideg meleg vizes tartály, műanyag pohárral, amiből ihat az ember ha megszomjazik.

2012. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem legyen egy órás kávészünet!

Sajnos nálunk az van!!!

2012. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kedvem se netezni se olvasgatni ha a beteg gyerekemmel dokinál vagyok. A legjobb lenne az időpontra bejelentkezés hogy ne fertőzzék még egymást órákig de ez tuti lehetetlen.
2012. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A mi hazi orvosunknak van tv egy uvegszekrenykebe zarva es mindig mese megy rajta dvd-rol gyerekeknek. Imadjak a gyerkocok!! A viz nagyon jo otlet!!
2012. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

NAgyon klassz, köszi!

Felnőtt praxisom lesz.. :-) De persze mindenre nyitott vagyok... Itthon mindig azt mondom a férjemnek, hogy aki beteg, annak tök mindegy, mi van a váróban (csak lássa orvos mihamarabb), de ő állítja, hogy fontosak a 21. századi körülmények.... Szóval kedvesek vagytok, légyszi írjatok még...

2012. júl. 25. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a fontos, hogy az orvos időt szánjon a betegére. Ha bemegyek hozzá, akkor legalább egy minimális érdeklődést tanúsítson a bajom iránt. Ha valamilyen információra van szükségem a betegségemmel kapcsolatban, akkor merjem megkérdezni tőle, ne azt lássam a viselkedésén, hogy legszívesebben kidobna a rendelőből.

A többi amit előttem leírtak csak körítés, kényelmi kérdés. Szerintem a legfontosabb a szakmai felkészültség és a pozitív hozzáállás a betegekhez.

Szintén örülnék annak, ha racionálisan lenne megoldva a rendelési idő. Nagyon praktikus lenne, ha heti egy nap munkaidőn kívül is elérhető lenne az orvos ( legalább 1-2 órát), hogy azok, akik nem betegek, de pl receptet szeretnének felíratni vagy más adminisztrációs dolgot elintézni, azoknak ne kelljen betegszabadságot kivenni.

2012. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

legyen akadálymentes! sajnos a rendelők egy nagyon nagy része a mai napig nem az...


amúgy meg a doki értsen vmit a szkmájához, a táppénz nem megoldás mindenre, ne a betgnek kellejn diagnózissal odaállítani és megmondani hova kéne beutaló..

2012. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van. S nagyon köszi!

Csak nehezen megoldható egy 3-4 órás rendelési idő alatt, ha egy járványos időszakban 50-60 beteget kell megvizsgálni, kezelni, hogy mindenkire ELÉG idő legyen... De persze próbálkozni kell.. S nekem sem előre magyarázkodni.. :-)

Még egyszer köszönöm, ha van még valami, ne tartsátok vissza! :-)

2012. júl. 26. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a mindenféle kunzumer allűrnél (wifi pl) sokkal, de sokkal fontosabb lenne ez, hogy vagy az időpontra jelentkezés legyen precíz, bár ez ott aggályos, hogy aki hirtelen megbetegszik, az azonnal menne, ha van rendelési idő. De legalább az érkezési sorrend legyen komolyan véve. Vagy letépős sorszámokkal, vagy olyan sorszámosztó géppel, mint a hivatalokban, bankokban. Ugyanis így sorszámra hívod be a következőt, nem kell azt hallgatni, hogy "éÉNVOLTAMELŐBBKISKEZICCSÓKOLOM" és társai. A vízautomata nem rossz ötlet. Meg ha van kitéve olvasnivaló, az könnyebbé teheti a várakozást.
2012. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!