Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a gyermeked,...

Mennyi idős volt a gyermeked, amikor először aludt nagyiéknál?

Figyelt kérdés
Hogy alakult az ottalvás?
2016. júl. 3. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
10 hónapos. Egy éjszákára elmentünk párommal. Nem volt semmi különös, tápszeres, gyakran vagyunk itt, havonta kéthavonta 1-2 hetet. Teljesen megszokta már őket, szóval nem volt semmi gáz. De mondjuk úgy hogy itt nyaraljom egy hetet nélkülünk azt majd talán 2-3 évesen.
2016. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
4 hónapos. Épp a nagyiéknál voltunk, nekem meg halaszthatatlan okból vissza kellett jönnöm a városba. Délután 4kor jöttem el, másnap reggel az első busszal mentem vissza.
2016. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
1.5 éves volt. nem volt semmi gond, náluk is van egy szobaja. heti kétszer anyosomnál van délutánonként a fiam 4 honapos koráto. (amiota dolgozom lényegében, de csak 1.5 évesen toltott ott el eloszor egy éjszakát)
2016. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
A nagy 5 a kicsi 2.5 volt,egy hétre mentek,minden rendben volt-es jol ereztek magukat.koztunk nagyok a tavolsagok,szoval egy ejszakas ottalvas szoba sem johetett.elotte velunk persze mar szamtalanszor aludtak ott.
2016. júl. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lányom nemrég aludt ott elsőnek párom szüleinél (nem az apa szülei,neki nincsenek is már sajnos) 3,5évesen. Elötte is már mi voltunk vele ott aludni,de külön szobába aludt,a mamival. Most pénteken mentünk munka után,mi tegnap hazajöttünk,ő marad egész héten. Szerdán szabin vagyunk,megyünk közös programra,ott látjuk a cseppemet,aztán pénteken munka után megyünk és ott leszünk velük. Ovi szünetet is vállalnák,de én már nem járok majd dolgozni akkor,mert október elején szülök és hát nem élmény hogy 2x 1,5órát utazok a munkahelyre és vissza.
2016. júl. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

5 honaposan, esküvőre mentunk.

Anyuval ugyanugy elvannak a gyerekeink mint velunk..

Eloszor egy hetet 10 honaposan volt ott, azota 2-3 het a nyáron nem okoz gondot, imád mamajaeknal lenni. 3 eves jelenleg.

2016. júl. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
4 évesen.Előtte nem akart,én meg nem erőltettem.Kicsit irigylem azokat akiknél már a baba is ott aludt,én 11 hónaposan próbáltam meg,de nem ment,üvöltött,pedig imádja a nagymamáját.
2016. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kb 9-10 hónapos.


Aludt már ott úgy, hogy mi is ott voltunk. Nem volt semmi gond. Ekkor már nem szopizott.

2016. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt, de anyukámek a szomszédban laknak, úgyhogy minden napja látja őket, nagyon szeretik egymást, így nem volt nagy cucc neki. Igazából csak kipróbáltuk, hogy működik-e, mert két esküvőre kell mennünk nyáron, és őt oda nem akarjuk vinni, neki se jó, meg nekünk se. Nem volt szerencsére semmi gond, tök jól elvolt anyammal. Jobban aludt, mint otthon, mert a mamanal nincs cici, amiért érdemes 10x felkelni :D
2016. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Ugy h enis ott aludtam de este a fektetes idejen nem voltam ott,ugy mar 5 honaposan. Teljesen egyedul nelkulem (reggel sem voltamott mikor felebredt) 9 honapos koratol rendszeresen,havi 1-2 alkalommal. Imad a mamanal lenni:)
2016. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!