Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megaláztam magam egy másik...

Megaláztam magam egy másik anyuka előtt a gyerekorvosnál, hogy viselkedjek ezentúl vele?

Figyelt kérdés

A gyerekorvosnál ültünk oltásra várva. Mindketten ott voltunk a férjemmel. Egy 30 körüli anyuka is ott volt a gyerekével, és beszélgetést kezdeményezett.


Kérdezte, hol lakunk, környékbeli helyekről beszélgettünk. És megkérdezte, "ti mennyi idősek vagytok"? Én válaszoltam, hogy 28, a férjem 37. Megsértődve mondta, hogy nem kellene kicsúfolnom, természetesen a gyerekünkre gondolt. Kifelé menet nem is köszönt nekünk, elviharzott mellettünk.:/


Én eskü nem is gondoltam a gyerekre, hiszen tőlünk kérdezte, én nem szoktam így beszélni többesben, nem vagyok hozzászokva. Teljesen leégtem, ha legközelebb összefutunk, hogy viselkedjek? Próbáljak vele beszélgetni vagy hagyjam?


2016. júl. 4. 17:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem igazán értem amit írsz .


"Megsértődve mondta, hogy nem kellene kicsúfolnom,"


Mivel csúfoltad ki ?

2016. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Te csak a kérdésére válaszoltál;)
2016. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Első: Azzal,hogy nem a kérdésére válaszolt...

Kérdező: Ha valaki szülő létére ilyen gyerekes,hogy nem tud annyit,mondani: Bocsi, a kicsire gondoltam és jót nevettek, hagyd a francba, ne te érezd magad rosszul,mert ilyen hülyeségen megsértődik..

2016. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Mármint úgy nem a kérdésére,amit ő annak gondolt. -.-" (3-as voltam)
2016. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Na, ez a kérdés is a négy hónaposak vagyunk miatt született, valóságtartalma kb nulla.
2016. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem aláztad meg magad.

Frászt lehet kapni azoktól, akik úgy bele vannak zakkanva a gyerekbe, hogy kiszakadnak a valóságból is. Ennek egyik példája amikor már nem is önálló személyiségekként tekint a gyerekére és magára, hanem szerves egészre, és ezért többes számban beszél, gondolkodik és él (nincs "ő" és "én", csak mi).

2016. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
60%
Ezt en sem ertem
2016. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen idiótának csak odaköszönsz, és mész tovább.


Ő alázta meg magát a gyerekességével, nem Te.

2016. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Ez kb. olyan, mint amikor a rendőr megállít:

"Sietünk, sietünk? Szálljunk ki az autóból. Jogosítványunk?..."

2016. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
5: Most megnéztem azt a kérdést, az ő gyereke nem 4 hónapos volt, hanem azt hiszem, hogy 9.
2016. júl. 4. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!