Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Odett, Zoé, Virág, Csenge,...

Odett, Zoé, Virág, Csenge, Hedvig, Luca. Melyiket adnátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Illetve adnátok-e bármelyiket is?:D
2016. júl. 4. 18:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Az Odett nekem tetszik,sokkal szivesebben adnam mnthogy legyen egy ezredik Luca v Zoe:) es Dettinek becezhetitek ha az Odett esetleg tul kemenynek tunik:) a tobbit nem adnam a gyakorisaguk miatt,amugy azokkal sincs baj. Hat, a Hedvig az viszont nem szep:/
2016. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Úgy látszik valami Hedvig nagyon begurult itt :)
2016. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Pedig a Hedvig akkor is szép név! Punktum! Emiatt az egy miatt sajnálom, hogy pasi lett, és nem lesz több gyerekünk már. Ja, és nem én pontoztam lefelé, nyugi! O:)
2016. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Odett tesztik a legjobban Hedvig a legkevésbé
2016. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Az Odett nem tetszik, nagyon le van zárva a vége, ezért számomra kemény név. A Virágot azért nem adnám, mert a beszélő neveket nem szeretem. A Hedviggel annyi bajom van, hogy nincs kedvem leírni se. A Luca szerintem komolytalan, de tetszik, hogy nem lehet becézni. Nekem a Csenge és a Zoé tetszik, ezek közül a Zoét adnám, mert a Csengét könnyű csúfolni. Persze Zoé sem a legideálisabb, mert van belőle jó sok, de több név nem szerepel a listátokon.
2016. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Betu ***** válasza:

Odett, Zoè, Viràg ez a hàrom név tetszik. Szerintem tök jó nevek😊


A többi felejtős szàmomra bocsi😯

2016. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Virág. Az én babám is Virág, és ő a legtündéribb, legokosabb baba! <3
2016. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a Hedvig név, különleges és a becézése is nagyon szép! Hédi. Tök cuki! Az Odett nagyon nem tetszik, becézni se lehet...

A Zoé unalmas, a Csengéről a csengőre asszociálok. A luca megint csak nem tetszik.

A két név: Hedvig és Virág. (Bár sajnos a Győzike lánya jut eszembe, de ezen hamar túl tudnám tenni magam).

2016. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Odett, Zoé :) ezt a kettőt ezek közül.
2016. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Zoé!;)
2016. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!