Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3. gyerek kérdése?

3. gyerek kérdése?

Figyelt kérdés
van egy 3és fél éves lányom és egy 2 éves fiam... ti bevállalnátok még egyet?
2016. júl. 6. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kevés anyagilag hogy álltok, lenne türelmed hàrom picihez?
2016. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Mi mindig 3-at szerettünk volna, de a két lányom után, még tavaly nyáron is úgy gondoltuk, hogy elég lesz a kettő. Aztán belegondoltunk, hogy később meg lehet, hogy bánnánk, ha nem vállalnánk, vagy már idősebbek leszünk, mire újra szeretnénk. 21 hónap van köztük, most a kisebb 4,5 éves, a nagyobb 6 múlt. Bevállaltuk, nemsokára érkezik is. :)
2016. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 3,5 éves fiam és 2 éves lányom van. :)

Én nem vállalnék be harmadikat.

Szeretnék kicsit dolgozni, majdnem 4 éve itthon vagyok már és ez eléggé sok. Besokalltam...

A türelmem sem az igazi már.

Meg én 2 gyereknél többet soha nem terveztem.

2016. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
türelem pénz lenne... meg a hova is...
2016. júl. 6. 12:46
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Be mint A szêl!

:)

2016. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Mi is 3-at terveztunk. 2,5 volt a nagy, mikor a kozepso szuletett, es szinten 2,5 a kozepso, mikor a legkisebb megszuletett. De mar o is lassan 4 honapos. Imadjak, es a kicsi is a novereit. Korulugraljak, igy aztan ki is koveteli, hogy vele foglalkozzanak 😀
2016. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Te és a férjed szeretnétek még egy gyereket?
2016. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát azok után amit én tapasztaltam úgy gondolom ,hogy megfelelő anyagi körülmények közé igen főként ha anyatípús a nő.(A lányom ovodás van 2 csoporttársa nagyon szegények ,albérletben élnek mégis 6-an vannak testvérek minden gyerek el van hanyagolva,nem foglalkoznak velük télen is rövidnaciban és trikóban voltak)Szóval szörnyű.Ezt csak azért írtam le hogy én inkább jobban pártolom azokat akiknek ugyan több gyerekük van de mindet szépen el is tudják látni.Így semmi nincs abban ha valakinek van mit a tejbe aprítani és mégis nagy a család.Számomra ez kerek.Nem az amikor családi pótlékokért vállalnak .
2016. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Ha van sok türelem és jó az anyagi helyzet és van elég hely, akkor igen. Bár a korod nem írtad, mert én pl. 36 felett már nem vállalnék babát, de ez én vagyok.

Nekem egy 6 éves fiam, egy 5 éves lányom és egy majdnem 2,5 éves fiam van. Szóval, ha mind a két szülő akarja és minden adott, akkor hajrá.

2016. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
En is bevallalnam es be is vallaltam. Fiam 5,5 lanyom 3,5 es a legkisebb 1 eves😍
2016. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!