Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki anyagilag annyira nem...

Aki anyagilag annyira nem tehette meg hogy 2. babát vállajon de nagyon szeretett volna az bevállalta?

Figyelt kérdés
milyen anyagi körülményed volt akkor?gyes vagy gyed és a párod kb.keresete?
2010. ápr. 15. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos a babám, nagyon szeretnék kistesót neki, szivem szerint akár már most, de anyagiak miatt még nem lehet. Jövőre megy bölcsibe, én vissza dolgozni, aztán meglátjuk :)
2010. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mi nem engedhettök volna mégis itt van.Akkor kaptam kb,26000 gyest a párom pedig minimálbérért dolgozott.

Most ugyan annyi a gyesem viszont páomnak magasabb a fizuja és jobban kijövünk egy honapban.

2010. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi bevállaltuk,úgy hogy én még gyesen voltam a férjem kényszervállalkozó volt(minimálbér),és nem volt saját házunk,anyósoméknál laktunk.Amikor megszületett a kisfiam,a lányom rá 1 hónapra töltötte be a 3 évet.Azóta a férjemnek másik munkahelye van,saját házunk,autónk is van.

Ja igen,és mi úgy voltunk hogy első szülés után azt terveztük hogy nem szülök többet,úgyhogy ahogy telt az idő megszabadultam a babakocsitól,a kinőtt ruháktól(mondjuk az úgysem lett volna jó,mert a kisfiúra úgysem adtam volna lányos ruhát).De aztán két év múlva úgy gondoltam csak jó lenne egy kistestvér a lányomnak ,és úgy is lett,úgyhogy mindent újat kellett venni,csak a kiságy volt meg.

2010. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.A kicsi 10 hónapos és nagyon szeretnénk tesót mihamarabb csak hát az anyagiak.. :( nekem a gyes+csp=38 ezer ft a páromnak olyan 110-120 közt van a fizuja ebből 42 ezer lakáshitel+a számlák...nem sok marad...de nagyon szeretnénk,ti bevállalnátok igy?
2010. ápr. 15. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!